A8 4500M Sistem Oyunlarda Kasma Sorunu

dextermoon

Hectopat
Daha fazla  
Selamın aleyküm arkadaşlar eskiden akıcı olarak oynadığım oyunlar felaket kasıyor. Minecraft bile 10 FPS'yi geçmiyor eskiden oynadığım oyunlar bunlardı BF3 bile takılmadan oynıyordum sonra bilgisayarımı win10'a geçirdim %100 HDD kullanımı gibi bir şey verdi ve çok kasıyordu boşta iken bende 8.1'e geri döndüm.

13820630_518450158351491_1177318717_n.jpg

İnternette tavsiye olarak içini temizle macununu yenile temiz format at iyi bir soğutucu kullan filan hepsini yaptım ve durum bu bilgisayarımın sistem özellikleri;

1.png
2.png
5.png

Sıkıntıyı donanımsal olarak düşünüyorum ama tam olarak ne beyler tamirden getidtirdim anakarttan bir parça değiştirmişler galiba şua n deli gibi kasıyor driverleri de driverbooster ile güncelledim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartı chipseti değişti ise bu makine artık sadece internete girer film izler. Dediğim chipset işi biraz sıkıntılı bir durum her yerde yapamaz. Temiz kurulum yapman gerekebilir.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı