A8 7800K ve RX 460 Sisteme Görüntü Gelmiyor

brt.blt27

Decapat
2 yıl önce bilgisayarım eskidiği için aldığım
  • AMD Asus Strix RX 460 4GB GDRR5 ekran kartı
  • AMD A8 7600K işlemci
  • Corsair 1333 MHz 8 GB RAM
  • MSI A68GM-E33 V2 anakartına

Sistemi eski monitörde çalıştıracağım için vatanda satılan 50 TL'lik dönüştürücü sayesinde monitöre bağlıyordum fakat dün hiçbir sıkıntı olmamasına rağmen bugün bilgisayarı açtığımda monitöre hiç bir şekilde görüntü gelmiyor. Sadece kabloları kontrol et uyarısı geliyordu işlemci APU'lu bir işlemci olduğu için, kabloda sıkıntı olup olmadığını öğrenmek için kabloyu işlemcinin GPU'suna bağladığımda görüntü geldi uzun bir süre uğraştım ekran kartını temizledim falan derken son bir kez aç kapat yaptıktan sonra ekran geldi.

Fakat daha sonra bir daha kapatınca aynı sorunla karşılaştım şimdi ise hiçbir şekilde RX 460 ekran kartımı kullanamıyorum başka monitörde denemedim yine olmadı ama ekran kartında veya dönüştürücüde bir sıkıntı olsa hiç gelmezdi görüntü diye düşünüyorum yapabileceğim neler var yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı