A9 9420 GPU driver'ı nereden indirilmeli?

Theloxsist

Decapat
Daha fazla  
Benim sistemim bir Lenovo Notebook:
-İşlemci: AMD A9 9420 Radeon R5 5 compute cores 2C+3G
-Ekran: İki tane.
-AMD R5 Graphics dahili.
-Radeon 530 harici.

Üretici firmamın kendi sitesine girip cihazımı eşliyorum, güncellemelerde görüntü video grafikleri var. Onları indirip kuruyorum, AMD'nin eski Crimson ReLive sürücüsü yükleniyor. Ben harici ekran kartımı kullanmak için onu yükledim, Radeon ek ayarlarından yüksek performans vermesi için. Şimdi ben AMD'nin kendi sitesinden mi en son sürümü yükleyeyim yoksa bu kalsın mı? Adrenalin sürücüsünde yüksek performans ayarı bulamadım. Eğer varsa bana bilgi verir misiniz?

Başka bir konu da; ben driveri manuel indirince GPU 2'mi AMD olarak görmüyor Adrenalin'de ama kayıt, yayın Chill Boost görünüyor ayarlarda. Otomatik driver yükleyince GPU2 gözüküyor fakat ayarlarda birçok özellik gidiyor. En son driver'ı mı yüklemeliyim, eğer en son yüklersem manuel mi yoksa otomatik driver mı yükleyeyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Birisinin driverını kurduğunuzda ekran kartıları olarak iki tane gözükür. Bunun oyunlarda kullanılmasını sağlamak için: Arama kısmına grafik ayarları yazın ve girin. Masaüstü uygulaması seçiliyken göz at tuşuna basın ve oradan oyunun exe dosyasını seçin ve üstüne tıklayın ve seçenekler deyin ve oradan yüksek performans kısmını seçin. Artık oradaki oyunlarda yüksek performanslı ekran kartı kullanılacak.

Bunu kaç defa denedim ama olmadı hatta temiz format attım. Yeni sürücüleri yükledim eskisinide ve her seferinde ddu ile sildim kalıntı bırakmıyacak şekilde neden böyle olduğunu bilmiyorum. Yardımcı olduğunuz için teşekkürler

Yeni konular

Geri
Yukarı