A9 9420 sistem Valorant FPS düşmesi

Quantarus

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar A9-9420 işlemci ile Radeon 520 ekran kartını kullanıyorum. Bence sorun darboğaz nedeniyle FPS düşmesi olması.
En düşük ayarlarda 40 FPS alıyorum ama raundun çoğu 20 FPS ile oynuyordum Radeon ayarlarından görüntü kalitesini en iyi duruma getir dedim bu sefer FPS 60'a çıktı ve FPS düşmesi azaldı ama oynanacak düzeyde değil anlık FPS droplarla. Yardımcı olursanız çok memnun olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar A9-9420 işlemci ile Radeon 520 ekran kartını kullanıyorum. Bence sorun darboğaz nedeniyle FPS düşmesi olması.
En düşük ayarlarda 40 FPS alıyorum ama raundun çoğu 20 FPS ile oynuyordum Radeon ayarlarından görüntü kalitesini en iyi duruma getir dedim bu sefer FPS 60'a çıktı ve FPS düşmesi azaldı ama oynanacak düzeyde değil anlık FPS droplarla. Yardımcı olursanız çok memnun olurum.
Hocam Radeon 520 çok güçlü bir kart değil,fps durumunuz normal.
Driverlerınız güncel mi ?
MSİ afterburner değerlerini oyun içerisinde paylaşın

RIOT Games en büyük hatası UE4 ile yapılmış bir oyunu, sırf detaysız dokusu var diye düşük sistemler için uygun diye duyurması olabilir. Oyun ortalama üstü bilgisayalarlar için bile sorunlu çalışıyor. Daha önceden alternatifi olan CS:GO göre daha fazla bileşen gücü istiyor.

Oyunun harici GPU ile çalıştığından emin olun.

Yeni konular

Geri
Yukarı