Aatrox durumu nasıldır?

turgutalp

Hectopat
Aatrox çok zayıf olduğu için bırakmıştım oyunu canım sıkıldı eskisi kadar olmasada günde 1-2 maç atıp çıkmak istiyorum. Aatrox'un şu anki durumu nasıl taşıma potansiyeli var mı?

Oyundaki en güçlü top karakteri denebilir. Karşısında ct'leri hariç hiçbir şey duramıyor ağır yara zayıflatmalarından ötürü.
O kadar iyi mi yahu?Ben en son bıraktığımda fiora camille jax irelia gibi karakterlere karşı çok zorlanıyordu.Birde şimdi can yenilemeside nerf yemiş üstelik.

O kadar iyi mi yahu?Ben en son bıraktığımda fiora camille jax irelia gibi karakterlere karşı çok zorlanıyordu.Birde şimdi can yenilemeside nerf yemiş üstelik.
Saydığın şampiyonlara karşı zorlanması normal.
Yine de gayet güçlü.

Aatrox çok zayıf olduğu için bırakmıştım oyunu canım sıkıldı eskisi kadar olmasada günde 1-2 maç atıp çıkmak istiyorum. Aatrox'un şu anki durumu nasıl taşıma potansiyeli var mı?
Merhaba şuan S tier olmalı.

Zor çar, Ama güçlü çar Q tutturmazsa bile çok rahat hasar atabiliyor pasifle.

Aatrox çok zayıf olduğu için bırakmıştım oyunu canım sıkıldı eskisi kadar olmasa da günde 1-2 maç atıp çıkmak istiyorum. Aatrox'un şu anki durumu nasıl taşıma potansiyeli var mı?

Geçen girdim hala tadını alamıyorum. Aatrox artık bitmiştir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…