Abartı bulduğunuz oyun karakterleri

Rivialı Geralt, Arthur Morgan.
Not: Bu düşüncelerim Online oyuncu olduğum için böyledir. Hikaye oyunlarıyla aram olsa böyle yazmadım muhtmelen.

Aslında Geralt konusunda milletin overreact verme sebebi Geralt'ın sadece havalı olması değil karakterin evrene uygunluğu mükemmel neden diye soracak olursanız eğer Geralt çok eğlenceli neşeli bir karakter olsaydı ve mutasyon geçirmeyip duygularını belli edebilseydi overrated bir karakter olduğunu düşünürdüm ancak aslında kitapta ve oyunda geçen Geralt bize yan karakterleride sevdirmek için çok uygun şekilde tasarlanmış sürekli bir şeyleri mantıksal bir olay örgüsüne oturtup sorgulayan ve karşısındaki karakteri tanımaya çalışan bize tanıtan bir char aslında Geralt adeta detektif gibi bu yönüylede karşı tarafın duygularını daha iyi anlıyor çünkü Geralt nötr bir karakter karşısındaki düşmanları ya da dostları pozitif ya da negatif karakterler ve bu birbirini tamamlayan bir süreç bu yüzden Geralt'ın overrated olması benim gözlemimce böyle. Uzun yazdığım için özür dilerim :)

Adal'ın videosunu çektiği çoğu indie oyun karakterleri. MrTomato, FNAF karakterleri, Gaster, Amanda vs. zaten o karakterlerin amacı oyunda gizem oluşturup belli bir kitleyi kendine çekmek.

Adal'ın videosunu çektiği çoğu indie oyun karakterleri. MrTomato, FNAF karakterleri, Gaster, Amanda vs. zaten o karakterlerin amacı oyunda gizem oluşturup belli bir kitleyi kendine çekmek.

Adal zaten o işlerle ilgileniyor. Bir de Minecraft, hayır büyük oyunların ne bileym şeylerini çekse ok derim. Artık iyice saçmalamaya başladı Adal.

Yeni konular

Geri
Yukarı