ABD'den alınan GTX 1050 Ti ekran kartına kaç TL vergi kesilir?

Link 2. El 👍 anlamazsınız diye el de koydum. Bu da benim üst düzey bir şakam "basit insanlar" için hazırlandı
ahahha, sıfır ürünün 4
İkinci el piyasası bu kafasına göre koyar. Ben istersem 100 bin TL'ye bile 1050 Ti satarım. Aklı olan almaz bu örnekteki 1050 Ti gibi.
ahahaha, okuma ve anlama problemleri çekmen ve kendini haklı görmen beni güldürdü,
sıfır ürün 4k diye belirttim arkadaşa, 2. el hakkında bir yorumda bulunmadım fakat algılama seviyen vasat olduğu için yadırgamıyorum.

Ahahha, sıfır ürünün 4

Ahahaha, okuma ve anlama problemleri çekmen ve kendini haklı görmen beni güldürdü,
Sıfır ürün 4K diye belirttim arkadaşa, 2. el hakkında bir yorumda bulunmadım fakat algılama seviyen vasat olduğu için yadırgamıyorum.

Nerede sıfır ibaresi? Hiçbir şey yazmamışsınız konu 2. el ile alakalı. Mesajınız dolaylı yoldan 2. el fiyatı oluyor. Sonra ben okuma anlama zorluğu çekiyormuşum.

Nerede sıfır ibaresi? Hiçbir şey yazmamışsınız konu 2. el ile alakalı. Mesajınız dolaylı yoldan 2. el fiyatı oluyor. Sonra ben okuma anlama zorluğu çekiyormuşum.

Konu başlığını 1. sayfasından itibaren takip edersen anlarsın fakat konunun ortasına balıklama daldığın için komik duruma düşüyorsun :) ha bu arada ASUS GeForce PH-GTX1050TI-4G 4GB GDDR5 128bit 1430MHz 1xDVI 1xHDMI 1xDP Ekran Kartı : Asustek: Amazon.com.tr: Bilgisayar

"Sıfır" ürün"

Yeni konular

Geri
Yukarı