Abra A5 v15.6'da yanıt vermiyor hatası

KuRYANNN

Femtopat
Monster Abra A5 v15.6 laptopumu 1 hafta önce aldım.
Özellikleri:
Intel i7-10750H-2, 60GHz Turbo Boost ile 5, 0GHz.
4 GB GDDR6 NVIDIA GTX1650 Refresh.
16 GB (2x8GB) DDR4 2933MHz.
250GB WD Blue sn550 M.2 SSD.
1TB ST1000LM049 HDD var.
Windows 10 Single Language yüklü.
Sorunum şu, bilgisayarım normal olarak kullanırken mesela görev yöneticisini açtım aniden yanıt vermiyor hatası veriyor, paint açtıgım zaman yanıt vermiyor hatası veriyor, oyunlar da aniden yanıt vermiyor hatası geliyor 3 kere format attım ama hala düzelmedi gerçekten moralim bozulmaya başladı. Ne zamanki bilgisayara reset atarsam o zaman düzeliyor ama belirli işlemler yaptıktan sonra mesela oyuna girdim çıktım görev yöneticisine hızlı tıkladım aniden donuyor yanıt vermiyor (task Manager yanıt vermiyor)diyor. Mesela LoL oynuyorum maç bitti kapattım oyunu tekrar giremiyorum Steam Blizzard vb bu uygulamalarda da böyle. İnsanı kanser edecek dereceye geldi artık ne yapabilirim? En güncel sürücülerim yüklü virüs taraması yaptırdım kaçak hiçbir şey kurulu değil.

Monster Abra A5 v15.6 laptopumu 1 hafta önce aldım.
Özellikleri:
Intel i7-10750H-2, 60GHz Turbo Boost ile 5, 0GHz.
4 GB GDDR6 NVIDIA GTX1650 Refresh.
16 GB (2x8GB) DDR4 2933MHz.
250GB WD Blue sn550 M.2 SSD.
1TB ST1000LM049 HDD var.
Windows 10 Single Language yüklü.
Sorunum şu, bilgisayarım normal olarak kullanırken mesela görev yöneticisini açtım aniden yanıt vermiyor hatası veriyor, paint açtıgım zaman yanıt vermiyor hatası veriyor, oyunlar da aniden yanıt vermiyor hatası geliyor 3 kere format attım ama hala düzelmedi gerçekten moralim bozulmaya başladı. Ne zamanki bilgisayara reset atarsam o zaman düzeliyor ama belirli işlemler yaptıktan sonra mesela oyuna girdim çıktım görev yöneticisine hızlı tıkladım aniden donuyor yanıt vermiyor (task Manager yanıt vermiyor)diyor. Mesela LoL oynuyorum maç bitti kapattım oyunu tekrar giremiyorum Steam Blizzard vb bu uygulamalarda da böyle. İnsanı kanser edecek dereceye geldi artık ne yapabilirim? En güncel sürücülerim yüklü virüs taraması yaptırdım kaçak hiçbir şey kurulu değil.
Attığınız formatlar aynı Flash Bellek üzerinden atıldıysa belki içerisinde ki Windows sıkıntılı olduğu için olabilir. Sıfırdan Windows indirip kurmayı deneyin bence.

Teknik servisi arayın sizi yönlendirsin. Eğer donanımsal tamir işi yani içini açma durumu olursa birebir değişim isteyin.
Sonuçta 1 hafta olmuş ve isterseniz "gerekçesiz" bile iade yapabilirsiniz.

Bu videoda ki yöntemi deneyin isterseniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Teknik servisi arayın sizi yönlendirsin. Eğer donanımsal tamir işi yani içini açma durumu olursa birebir değişim isteyin.
Sonuçta 1 hafta olmuş ve isterseniz "gerekçesiz" bile iade yapabilirsiniz.

Donanımsal olabilir mi pek bilgim yok kusura bakma. Normalde bilgisayar 8 GB RAM ve 250GB SSD ile geliyor ben Monster sipariş özelleştirme yerinden 16 GB ve 1TB HDD ekledim acaba ondan olabilir mi?

Geri
Yukarı