Abra A5 V16.6.1 vs. A5 V15.7.4

Bütçe
7000-8500TL

Kikimora

Hectopat
Daha fazla  

Arkadaşlar selamlar,
Bu 2 bilgisayardan birini satın alacağım fakat sizce 120 Hz monitör mü, yoksa SSD'nin hızlı olması mı daha önemli?
SSD'lerde 500GB fark olması benim için önemli değil, o kadar depolama alanı kullanmıyorum zaten. Kendim 144 Hz monitör kullanıyorum ve ben kişisel olarak bu Hz olayındaki farkı tam algılayamıyorum fakat çevremdeki insanlar tekrar 60 Hz monitöre geçersen anlarsın tarzı söylemlerde bulunuyorlar. Eğer bu fiyatlarda başka laptop tavsiyeleriniz de varsa tavsiyelerinizi belirtebilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:

Arkadaşlar selamlar,
Bu 2 bilgisayardan birini satın alacağım fakat sizce 120 Hz monitör mü, yoksa SSD'nin hızlı olması mı daha önemli?
SSD'lerde 500GB fark olması benim için önemli değil, o kadar depolama alanı kullanmıyorum zaten. Kendim 144 Hz monitör kullanıyorum ve ben kişisel olarak bu Hz olayındaki farkı tam algılayamıyorum fakat çevremdeki insanlar tekrar 60 Hz monitöre geçersen anlarsın tarzı söylemlerde bulunuyorlar. Eğer bu fiyatlarda başka laptop tavsiyeleriniz de varsa tavsiyelerinizi belirtebilirsiniz.
Abra A5 V15.7.4 15,6" Gaming Laptop | Monster Notebook
Bu ürünü almak mantıklı. SSD sonradan değiştirilir yada takviye yapılır ancak ekranı değiştirmek mantıksız olur.
Almışken bu ürünü alın. SSD dediğim gibi sonradan halledilebilir.
Bu bilgisayara eş değer Lenovo IdeaPad Intel Core i5 10300H 8GB 512GB SSD GTX1650Ti sadece bu cihaz var. Onun dışında diğerleri 9000TL'yi aşıyor.
Ben tercihimi Monster'dan yana kullanırdım.

Selamlar; ben de size cihazlarda bulunan işlemcilerin özelliklerini aşağıdaki link üzerinden paylaşayım bir inceleyin. Sonuçta her ikisi de i5 H serisi performans işlemcisi.

Geri
Yukarı