Abra A5 v16.6.3 bazı oyunlar kasıyor

İşletim sistemi
Windows 10

ezioman83

Centipat
Daha fazla  
Benim PC'min modeli Monster Abra A5 v16.6.3 hiç fena bir bilgisayar değil ama bazı oyunlar çok kasıyor. Mesela GTA 5'e giriyorum, Full Ultra ayarlarda kasmıyor. Saints Row'e giriyorum kasıyor, Wolfenstein the New order a giriyorum Full ayarlarda 60 FPS journey e giriyorum en düşük ayarlarda 30 FPS bile almıyor. Nedeni nedir acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim PC'min modeli Monster Abra A5 v16.6.3 hiç fena bir bilgisayar değil ama bazı oyunlar çok kasıyor. Mesela GTA 5'e giriyorum, Full Ultra ayarlarda kasmıyor. Saints Row'e giriyorum kasıyor, Wolfenstein the New order a giriyorum Full ayarlarda 60 FPS journey e giriyorum en düşük ayarlarda 30 FPS bile almıyor. Nedeni nedir acaba?
dostum sorun şu bilgisayarın "fena değil" günümüzde yeni çıkan oyunlarda veya GTA5 gibi ciddi oyunlarda yüksek fps almak istiyorsan 3000 serisi, 120hz+ ve minimum 12gb bir sisteme ihtiyacın var. Gösterdiğin laptopu şu anki laptopumu almadan önce baya incelemiştim ve 1650 ti 8 gb ram ile malesef anca CS de 60 fpsyi görürsün dostum.

Dostum sorun şu bilgisayarın "fena değil" günümüzde yeni çıkan oyunlarda veya GTA 5 gibi ciddi oyunlarda yüksek FPS almak istiyorsan 3000 serisi, 120Hz+ ve minimum 12 GB bir sisteme ihtiyacın var. Gösterdiğin laptopu şu anki laptopumu almadan önce bayağı incelemiştim ve 1650 Ti 8 GB RAM ile maalesef anca CS de 60 FPS'yi görürsün dostum.

Abartmayın hocam o kadar sizde.

Geri
Yukarı