Abra A5 V17.2 alınır mı?

Tamamda monster zaten ömür boyu bakım hizmeti sunuyor,en ufak bir hatada servise yolladığınız gibi tamir ediliyor ve cihaz yeni alınmış gibi geri geliyor.Oyüzden ekstra para vermeye gerek yok bence.Kasa konusunda kısmen haklı olabilirsiniz ama garanti kasayıda kapsadığı için bir sorun çıkmaz bence.

11.8k verip garanti ile uğraşıcağıma 12.6k veriri garanti ile uğraşmadan kaliteli kasa, soğutma ve panel kullanırım şahsen.

Bu arada benim eski PC'de de bulunan ısınma sorunu yüzünden bir 4 fanlı soğutucum bulunmakta ısınma sorununu birazcık düşürür diye düşünüyorum.

kesinlikle az önce forumda bu sorunu yaşayan bir arkadaşımız alalı 20 gün olmamışken anakart devresinde yanmalar ve ölü pikseller pulunmuş anakartı değiştirmeden sadece tamir etmiş ölü pikselleri de ancak şikayet ederek değiştirtebilmişti.

O zaman lütfen laptop konusunda bilgili bir kişi bana 12k civarlarında bir laptop önerebilir mi ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…