Çözüldü Abra A5 v17.2 GTA 5'de düşük FPS veriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

cybermaffia

Centipat
Yer
Fırsatlar Ülkesi AMERIKA
Daha fazla  
Meslek
Computer Engineer
RAM
8GB RAM
SSD veya HDD modeli
512GB SSD
Ekran kartı
RTX 3050 Tİ
İşlemci
İntel Core İ5 11400H
Sistemim bu şekilde GTA V'de orta ayarlarda 40 FPS alıyor çok düşük FPS alıyorum bu laptopu kullanan diğer kişiler 100 FPS üstü aldıklarını söylüyorlar. Sorun ne olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam ben o konudaki dosyayı indirdim sonra ne yapmam lazım yardımcı olursanız çok sevinirim.
Hocam geri dönüş yapıcam 10 15 dk içerisinde siz bilgisayarın şarjının tam olması yeterli şuan.
Hocam geri dönüş yapacağım 10 15 dk içerisinde siz bilgisayarın şarjının tam olması yeterli şu an.

Hocam
İşaretlenen dosyaya tıklayın
O kendisi kurulumu başlayacaktır bilgisyarınız birkaç kere yeniden başlatılıp, aç kapa olacaktır ve BIOS'unuz güncellenmiş olacaktır.
Hocam ilk önce bunu şarja takılı ve şarjının Full olduğundan emin olarak yapın.
Hocam geri dönüş yapıcam 10 15 dk içerisinde siz bilgisayarın şarjının tam olması yeterli şuan.

Hocam
İşaretlenen dosyaya tıklayın
O kendisi kurulumu başlayacaktır bilgisyarınız birkaç kere yeniden başlatılıp, aç kapa olacaktır ve BIOS'unuz güncellenmiş olacaktır.
Hocam ilk önce bunu şarja takılı ve şarjının Full olduğundan emin olarak yapın.
Hocam bios güncellemesi bitince arama yerine dxdiag yazıp atın tekrardan.
Hocam herhangi bir sorununuz varsa halletmeye çalışırız yarın karşılaştırmada yaparız
Başka oyunlar varsa orada da gözlemleyin performansınızı.
Hocam bana yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim çok sağolun iyi geceler diliyorum.

hocam onlarda genelde 80 derece civarı oluyor siz kaç gb vram kullanarak 90 - 105 arası alıyorsunuz ?
Hocam 2.6 olması lazım tam hatırlamıyorum
Bende mxaa kapalı fxaa açık ve diğer ayarlar very high - High karışımıydı.
Yarın atarım ayarlarımı.
Hocam bana yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim çok sağolun iyi geceler diliyorum.
Ne demek hocam :)
Yarın devam ederiz konuya ama siz başka oyunlarda da denerseniz çok iyi olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı