Abra A5 V17.4.1 alınır mı?

Yossiverdes

Centipat
Abra A5 V17.4.1 15,6" Gaming Laptop | Monster Notebook söyle bir Monster Notebook almak istiyorum 16 GB 1 TB halini. Monster alma sebeblerinden biri teknik servis ücretsizmiş sanırım, be iade edebiliyorum sorunsuz. Sizce Monster alınır mı? Kullananların fikrini alırsam daha iyi olur ve parasının hakkını veriyor mu bu? 25k ediyor 1 TB 16 GB RAM indirimli haliyle.

Son düzenleyen: Moderatör:
Alınmaz. Aynı kasayı kullanıyorum. Teknik servis ücretsiz diye bir şey yok. 2 yıl sonra ücretli, sadece macun ve temizlik ücretsiz oluyor. Ayrıca servisi de çok kötü çalışıyor. Şikayet Var sitesine bakarsan ya da forumda bu kasayı kullananların konularına bakarsan görürsün. Benim ekranım durduk yere 2 kez kendi bozuldu, taktıkları bir ekran da 10 tane ölü piksele sahipti. Kontrol bile etmemiş adamlar. Bir de SSD kendi kendine bozuldu. Hiç alırım kafam rahat eder diye düşünme. Dert alıyorsun başına. Global markalara yönel.

Hocam ben şahsen önermem arkadaşımda var
Basit bir oyunda bile CPU %100 oluyor.
Control Center güç modları bazen düzgün çalışmayabiliyor.
Fan sesi ve şarj aleti bozulabiliyor.
Oyundan atıyor ve aşırı ısınıyor.
Wi-Fi performansı düşük vb.
daha sayamadığım onlarca hata var.

Alınmaz. Aynı kasayı kullanıyorum. Teknik servis ücretsiz diye bir şey yok. 2 yıl sonra ücretli, sadece macun ve temizlik ücretsiz oluyor. Ayrıca servisi de çok kötü çalışıyor. Şikayet Var sitesine bakarsan ya da forumda bu kasayı kullananların konularına bakarsan görürsün. Benim ekranım durduk yere 2 kez kendi bozuldu, taktıkları bir ekran da 10 tane ölü piksele sahipti. Kontrol bile etmemiş adamlar. Bir de SSD kendi kendine bozuldu. Hiç alırım kafam rahat eder diye düşünme. Dert alıyorsun başına. Global markalara yönel.
Millet ne meraklı şu saçma markaya. Nereye baksalar almayın deniyor hala direniyorlar.

Isı, parça kalitesi, servis hepsi birbirinden rezalet.

Alınmaz. Aynı kasayı kullanıyorum. Teknik servis ücretsiz diye bir şey yok. 2 yıl sonra ücretli, sadece macun ve temizlik ücretsiz oluyor. Ayrıca servisi de çok kötü çalışıyor. Şikayet var sitesine bakarsan ya da forumda bu kasayı kullananların konularına bakarsan görürsün. Benim ekranım durduk yere 2 kez kendi bozuldu, taktıkları bir ekran da 10 tane ölü piksele sahipti. Kontrol bile etmemiş adamlar. Bir de SSD kendi kendine bozuldu. Hiç alırım kafam rahat eder diye düşünme. Dert alıyorsun başına. Global markalara yönel.

Arkadaşıma bakıyordum alma diyordum gitti aldı kendi kaybeder.

Millet ne meraklı şu saçma markaya. Nereye baksalar almayın deniyor hala direniyorlar.

Isı, parça kalitesi, servis hepsi birbirinden rezalet.
Bir sürü konuya aynı şeyleri yazıyorum keşke açıp baksalar. :( Ben alırken bu laptop hakkında bu kadar konu yoktu. 1-2 konu vardı. Aynı şeyleri hala konu açanlar bile isteye yaşayacak.

Arkadaşıma bakıyordum alma diyordum gitti aldı kendi kaybeder.
Dert aldın hayırlı olsun de. :D

Bir sürü konuya aynı şeyleri yazıyorum keşke açıp baksalar. :( ben alırken bu laptop hakkında bu kadar konu yoktu. 1-2 konu vardı. Aynı şeyleri hala konu açanlar bile isteye yaşayacak.

Dert aldın hayırlı olsun de. :D

Babası getirmiş emir vaki o da Valorant 90 FPS alayım yeter kafasındaydı zaten bir şeyde demedi.

Geri
Yukarı