Abra A5 V6.2 15.6 nasıldır?

Şükrü can

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar çok fazla araştırıp farklı farklı gaming laptop serilerini karşılaştırmanın sonucunda gözüme takılan bu oldu. Sizce 3000 TL'ye bu bilgisayar alınır mı ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Alabiliyorsan kesinlikle MSI almalısın. Fakat 3000₺ ile biraz zor. Ben o bahsettiğiniz monster notebooku aldım 2 gün önce. Daha kullanmaya başlayalı 3 saat olmadan sol fan bozuk çıktı. Almadan önce çok sayıda şikayet okudum ama belki bana çıkmaz diye düşünüp aldım. Maalesef o sorun beni de buldu. Teknik servisi aradım yollayın bakalım dediler ama daha 3 saat içinde böyle bir sorun çıkması beni soğuttu. İade etmeyi düşünüyorum. Performansı konusunda hiçbir lafım yok ve genel olarak beni memnun etti. Kasa kalitesiz durmuyor ayrıca işlemciye diyecek hiçbir şey yok. Isınma konusunda da bir şikayetim yok ama o fan olayı beni direkt olarak soğuttu. Ayrıca fan bozukluğu nedeniyle servise verip 2 kere fan değişmesine rağmen hala sıkıntı yaşayanlar var. Kesin çözüm de üretemiyor gibiler o yüzden hiç servise yollamakla uğraşmayıp direkt iade etmeyi tercih edeceğim galiba.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı