Abra A7 V.2 FPS sorunu

pusatcakir

Centipat
Arkadaşlar kolay gelsin. Abra A7 v. 2
Laptop kullanıcısıyım NFS heat oyununda 20 FPS kadar düşüyor ve. İşlemci ve ekran kartı macunu değiştirdim yine... Acayip derecede kasma oluyor. Ne yapmalıyım.

17.3 ekran.
16 GB RAM 256 SSD M.2 SATA 1 TB HDD.
1050 Ti 4 GB ekran kartı.
Intel i7 7700HQ 2.4 Turbo Boost 3.80.

Arkadaşlar kolay gelsin. Abra A7 v. 2.
Laptop kullanıcısıyım NFS heat oyununda 20 FPS kadar düşüyor ve. İşlemci ve ekran kartı macunu değiştirdim yine... Acayip derecede kasma oluyor. Ne yapmalıyım.

17.3 ekran.
16 GB RAM 256 SSD M.2 SATA 1 TB HDD.
1050 Ti 4 GB ekran kartı.
Intel i7 7700HQ 2.4 Turbo Boost 3.80.

Oyun orijinalmi.

Hangi ayarlarda bu FPS'leri alıyorsun? Sürekli mi oluyor, anlık mı düşüyor?
Afterburner ile ekran görüntüsü paylaşır mısın? CPU clock, kullanım, sıcaklık ve GPU saat hızı, kullanım, sıcaklık ve RAM kullanımı olsun.
2x8 mi yoksa 1x16 RAM mi kullanıyorsun?

Hangi ayarlarda bu FPS'leri alıyorsun? Sürekli mi oluyor, anlık mı düşüyor?
Afterburner ile ekran görüntüsü paylaşır mısın? CPU clock, kullanım, sıcaklık ve GPU saat hızı, kullanım, sıcaklık ve RAM kullanımı olsun.
2x8 mi yoksa 1x16 RAM mi kullanıyorsun?
Ayarlar otomatik anlık düşüyor. Şuan nvidia denetim masasından ekran görüntüsünü kaliteden ortaya çektim şuan lık iyi gözüküyor.... Call of duty black ops 3. Farcy 5 bf5 olsun yüksek ayarlarda 50 55 fps geziniyor akıcı bir şekilde oynuyorum.
Ram 2*8
C
Oyun orijinalmi.
Crackli

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı