Abra A7 v12.1 17.3 aldım

Öncelikle merhaba, ürününüz hayırlı olsun. Aynı ürünü ben de almayı düşünüyorum, fiyatlar dolayısıyla bekleyedebilirim. Bu süreçte üründen memnun musunuz acaba? Daha öncesinde Monster cihaz kullanmadığım için tedirginim açıkçası. Çin'den ithal edilen laptoplar, iyi-kötü teknik servis, sorunlar vs. derken kendimi bir kargaşanın ortasında buldum. Cevabınız için teşekkürler şimdiden.

Öncelikle merhaba, ürününüz hayırlı olsun. Aynı ürünü ben de almayı düşünüyorum, fiyatlar dolayısıyla bekleyedebilirim. Bu süreçte üründen memnun musunuz acaba? Daha öncesinde Monster cihaz kullanmadığım için tedirginim açıkçası. Çin'den ithal edilen laptoplar, iyi-kötü teknik servis, sorunlar vs. derken kendimi bir kargaşanın ortasında buldum. Cevabınız için teşekkürler şimdiden.
[/Quot.

Merhabalar kardeşim öncelikle sağol ben de ilk önce senin gibiydim ama aldıktan sonra iyiki aldım dedim oyunlarda sıfır kasma.
Ekran 60 Hertz mi?
Memnun musun?
İyi ve kötü yanları neler?
CS:GO düşük ayarda kaç FPS alıyorsun?

1-120Hz ekran.
2-Evet menmunum.
3-Ilk önce kötü yanı sadece fan sesi ve ısınması fazla ama soğutucu alarak daha iyi yaparsın iyi yanı çok fazla DC varsa oradan yazayım konuşarak.
4-Abi şimdi tüm ayarlarda aynuı FPS'i alıyor anlamadım ama düşükte 250 yüksekte ise 250 aynı yani.

1-120Hz ekran.
2-Evet menmunum.
3-Ilk önce kötü yanı sadece fan sesi ve ısınması fazla ama soğutucu alarak daha iyi yaparsın iyi yanı çok fazla DC varsa oradan yazayım konuşarak.
4-Abi şimdi tüm ayarlarda aynuı FPS'i alıyor anlamadım ama düşükte 250 yüksekte ise 250 aynı yani.
Cevabınız için kendi adıma teşekkür ederim. Eğer discord üzerinden de konuşma şansı olursa kendi açımdan çok iyi olur.

Cevabınız için kendi adıma teşekkür ederim. Eğer Discord üzerinden de konuşma şansı olursa kendi açımdan çok iyi olur.

Tabi hocam benim DC baytiyes#0880 eklersin.
  • Işlemci sıcaklıkları nasıl?
  • GTX 1650R güncel oyunların üstesinden geliyor mu?

1-ışlemci sıcakları soğutucu aldığımdan beri GTA 5'de falan 83 84 geçmiyor.
2-Evet zaten yeni nesil bir ekran kartı vegta 5 Ultra'da oynayabiliyorum.

Tabi hocam benim DC baytiyes#0880 eklersin.

1-ışlemci sıcakları soğutucu aldığımdan beri GTA 5'de falan 83 84 geçmiyor.
2-Evet zaten yeni nesil bir ekran kartı vegta 5 Ultra'da oynayabiliyorum.

Cevabiniz için teşekkürler ancak discord da bulamıyorum verdiğiniz isim ve kod ile. Siz beni ekleyebilirsiniz uygun olunca. Discord ismi mpr#1685

Geri
Yukarı