ABRA A7 V6.1.1 Nasıldır ?

Selçuk COŞKUN

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle technopat ekibi çok başarılısınız. Tebrik eder ve bu başarının devamını dilerim. Neyse ben soruma geçeyim. Ben şu monster laptop unu almayı düşünüyorum MONSTER® ABRA A7 V6.1.1 17.3" ama RAM'ını 1600 değilde 1866 Mhz olarak almalıyım ve ek olarak sistemimi ve alanımla ilgili proglramları kurmak için ek olarak 120'lik SSD ile almayı düşünüyorum. SSD leri hep önerdiğinizi biliyorum. Ama RAM konusunda aşırı kararsızım.Laptopu inceleyip ve sorumu cevaplarsanız çok mutlu olurum . Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Güzel bir ürün. Ben 6.1 olanını aldım. (6.1.1'de çanta ve 1TB Hitachi Travelstar 7K1000 yok) 1866 Mhz RAM'lere neden ihtiyacınız var bilmiyorum ama çok büyük bir fark yaratmayacaktır. Bende 120 GB SSD taktırdım. Sonra yetersiz gelince bir SSD daha aldım.

Tavsiyem 1866 MHZ RAM yerine 240 GB SSD ya da 16 GB 1600Mhz RAM eklemeniz.

Bende kararsızım şu aralar ama ya senin dediğinde aklımda ve bana 120 GB SSD yetecektir sistem ve bölüm konularım için , gerisi zaten çok üst düzey benim gözümde ...

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı