AC 2 hala oynanır mı?

Mamix20

Hectopat
Yer
Denizli
Daha fazla  
Almayı düşünüyorum sizce hala gideri var mı?

Zamanında çok iyiydi hikayesi olsun oynanışı olsun ama şu anda bence oynanmaz nedeni çok tekdüze insan bir süre sonra sıkılıyor ve oyun PS3 port oyunu olduğu için çok iyi sistemlerde bile kasma yapıyor ama hikayeyi merak ediyorum diyor iseniz alıp deneyin.

Almayı düşünüyorum sizce hala gideri var mı?
Oynanır fakat mekanikleri çok sinir bozucu, karakter kendi kendine bir yerlere tırmanıyor, arada binalara tırmanınca bir üste zıplamak için boşluk basıyorsunuz fakat gidip binadan aşağı atlıyor.

Tavsiye etmem brotherhood deneyebilirsin ama ben geçtiğimiz günlerde yükledim hala oynanış açısından gideri var

Oynanır, ben 2 yıl önce kadar oynadım gayet zevkliydi kesinlikle tavsiye ederim.

Oynanış serinin sonraki oyunları kadar olmasa da çöp(Son 3 oyun harici hepsi çöp ve bozukta bu yine biraz daha iyi) ve eski 1. oyun kadar olmasa da hantal. Görsellik ve hikâye anlamında hâla gideri var. Steam'de indirimde şu anda ve 14- 15 TL gibi bir fiyata satılıyor. Bence bu fiyata alınır.

Oynanmaması için bir sebep yok bence, sadece AC2 değil Ezio üçlemesini oynayın bence.

Oynayabileceğin en güzel AC oyunlarından birisidir. Hikaye önemli diyorsan her türlü sarar. Oynanış için alayım gidip kale basayım 100 kişi kesip karakter grindlayım diyorsan günümüz aclerine bakabilirsin.

ReShade kurarak bi tık daha alımlı hale getirebiliyorsun, oynanır fiyatıda çok iyi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…