AC Black Flag ve LoL Sabit FPS

İşletim sistemi
Windows 10

EkmekArasiVeigar

Hectopat
Arkadaşlar ben AC4 Black Flag ve LoL oynuyorum ve bir sorunum var. Oyunlarda FPS hep sabit oluyor ve V-Sync açık değil. Mesela AC4'de grafikleri Ultra yapıyorum 50FPS. Ama çok düşük yapıyorum yine 50FPS kalıyor şehirde gezerken 40'lara kadar düştüğü için ayarları düşürüyorum ama yine 40 50 civarı. Ayarlardan baktım 60Hz modundayım. Buna benzer bir sorunda LoL'de var. Eskiden 180 FPS 100FPS ayarı oynuyordum Ultra'da ama şu an hem Ultra'da hem en düşükte 60 70 FPS civarı. Diyeceksiniz olsun monitör 60Hz değil mi sana zararı yok falan falan ama sorun şu ki teamfightlere girince FPS 30'a kadar dusuyor ve oyun oynanmıyor. Eskiden TF'lerde FPS 45 altına falan düşmezdi ekran kartı sürücüm güncel silip yükledim ama hala aynı. Son olarak, önceden Afterburner'de MHz sabit sabitti ve Memory'yi falan gösteriyordu ama şu an 405 MHz'de gôsteriyor. Lütfen konu hakkında bilgisi olan biri cevaplayabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
evet laptop kullanıyorum
ek olarak, eski sürücüyü yükledim fakat windows sürümümün uyumlu olmadığını söyledi
(windows 10 64 bit 2004 sürümünü kullanıyorum. windows 10 64 bit şeklinde indirdim)

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı