AC: Mirage 178 TL'ye oynamak

ShitShotTR

Hectopat
Selam dostlar. Ülkemizde çok bilinmeyen ama çok değerli bir üyelik sistemi var aslında. Ubisoft Plus içinde neredeyse bütün Ubisoft oyunları mevcut. Buna AC Mirage de dahil. Lakin direkt Ubisoft'tan satın almaya kalkışınca " ülkenizde desteklenmemektedir. " uyarısı veriyor. Bunun çözümü ise Xbox'tan Ubisoft Plus almak.

Xbox hesabınıza Ubisoft hesabınızı bağladıktan sonra aylık 178 TL'ye sahip olabiliyorsunuz.

Linki buraya bıraktım. Eğer siz de AC Mirage merak ediyorum ama 800 TL de vermem diyorsanız gerçekten mükemmel bir fiyat ve üstüne bütün Ubisoft oyunları var neredeyse. Sözde 2 kişilik hamburger menüsü fiyatına oynuyorsunuz.

Oyuna gelecek olursak eğer karmaşıklık yerine biraz daha düz akan ama yine de yan görevler de olsun ama hikaye de hoş olsun, gizlilik olsun diyorsanız bu oyun size göre. Açıkçası biraz basit bölüm tasarımları bekliyordum ama oyunun en iyi yaptığı kısım bu kısım. Cidden bir mekana girmeden önce bir tarama yapmanız lazım. Odyssey mantığı gibi " ya zaten alırım aşağı hepsini nasılsa güçlerim var." mantığında gitmek çok zorlaştırıyor. Çünkü oyunda siz eğer insan içinde askerleri öldürürseniz halk sizi tanıyor ve sizi hemen askerlere söylüyorlar ve yine kovalamaca. Aksiyon sistemi aslında kolay ve çok güzel animasyonları var ama etrafınız sarılınca keşke gizli gitseydim diyorsunuz. Ayrıca Bağdat atmosferi mükemmel. Hikaye de gayet hoş. Beklentiniz aşırı yüksek değilse ve AC Vallhalla'dan zevk aldınız veya da içinizde bir ukte kaldıysa onu oynamak veyahut canım iki suikast etmek çekti ya diyorsanız tam size göre. Dediğim gibi çakma 2 kişilik hamburger menüsü fiyatına gayet eğlenebileceğiniz oyun hatta oyunlar.

Oyuna sahip olmak istiyorsanız forumlarda 250-350 TL arası değişen fiyatlarlar Intel kodu satanlar da gördüm. ^^

Bu tarz üyelik sistemleri iyi güzel de benim gibi oyun oynamaya haftada max 3 saat ayırabilen insanlar için sıkıntı benim oyunu satın almam daha uyguna geliyor 😁

Geri
Yukarı