AC Odyssey alınır mı?

Jmeyz

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar bildiğiniz gibi Epic Games 60 TL'lik kod verdi. Bununla AC odssey almayı düşünüyorum. Sizce alınır mı? Yoksa bedava oyunlarda verirler mi? Oyunun Ultimate sürümünü satın alacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Alınır ben önceden almıştım param ne boşa gitti ne bir şey. Aksine 30₺ gibi bir fiyata bu kadar kaliteli oyun bulmak çok zor.

DLC'ler ile birlikte almanızı öneririm. Çok sevdiğim bir oyundur. Oyunu %100 bitirmeme rağmen, 150 saate yakın oynamama rağmen hâlâ masaüstümde duruyor. Uzun süre boyunca oynayabileceğiniz güzel bir oyun.

Kupon ve AC Odyssey'in indirimi 7 Ocak tarihine kadar var, bekleme imkanınız varsa indirime girip girmeyeceğine bakıp ona göre karar verebilirsiniz. Bedava olursa almazsınız, olmazsa alırsınız.

Kupon ve AC Odyssey'in indirimi 7 Ocak tarihine kadar var, bekleme imkanınız varsa indirime girip girmeyeceğine bakıp ona göre karar verebilirsiniz. Bedava olursa almazsınız, olmazsa alırsınız.

Bedava verilen oyunlar ne zaman son. Yani indirimle çakışmasın. İndirimden daha önce mi bitiyor.

Geri
Yukarı