Çözüldü AC: Odyssey hareket edemiyorum

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ashen One

Hectopat
Selam arkadaşlar, 2 gün önce AC: Odyssey aldım, indirdim.
Sorunum şu, oyunun başındaki savaş kısımlarını falan sorunsuzca oynayabiliyorum.
Ancak Kassandra ile ilk oynayacağımız kısımda, yani şu iki serseriyi haklama kısmında hiçbir şekilde hareket edemiyorum. Saldıramıyorum ve aynı şekilde onlar da hiçbir şekilde hareket etmiyorlar. Öyle bakıyoruz birbirimize.
Bu sorunu başka yaşayanlar var mı? Var mıdır bir çözümü?

Oyunu aldığımı belirttiğim kısmı kalın yazdım, dalga geçer gibi "oyun orijinal mi?" sorusunu sormayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
evet farenin orta tuşu ile adamlara kitleniliyordu galiba o tuş ile önce kilitlenmen lazım ondan sonra başlıyordu savaş
evet farenin orta tuşu ile adamlara kitleniliyordu galiba o tuş ile önce kilitlenmen lazım ondan sonra başlıyordu savaş
Düşmanlara kilitleniyorum, hatta aralarında geçiş de yapıyorum, hiçbir şey olmuyor. Desteğe yazdım ama daha dönüş yapmadılar, kaldım öylece. Başka bir forumda Ubisoft Connect indirirsem sorunun çözüleceği yazıyordu ama denediğimde işe yaramadı.

Güncelleme: Arkadaşlar sorunu çözdüm, savaşı tetiklemek için farenin orta tekerleğini aşağıya doğru çevirmek gerekiyormuş.
Aynı sorunu yaşayanlar olursa deneyebilir.
Düşmanlara kilitleniyorum, hatta aralarında geçiş de yapıyorum, hiçbir şey olmuyor. Desteğe yazdım ama daha dönüş yapmadılar, kaldım öylece. Başka bir forumda Ubisoft Connect indirirsem sorunun çözüleceği yazıyordu ama denediğimde işe yaramadı.

Güncelleme: Arkadaşlar sorunu çözdüm, savaşı tetiklemek için farenin orta tekerleğini aşağıya doğru çevirmek gerekiyormuş.
Aynı sorunu yaşayanlar olursa deneyebilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı