AC Odyssey kalkan var mı?

RSBRS

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Origins'teki gibi kalkan var mı oyunda? Şu an mızrak gibi bir şey ile savunmayı yapıyorum fakat kalkan olursa daha rahat olacak. @DraugRZ

Origins'teki gibi kalkan var mı oyunda? Şu an mızrak gibi bir şey ile savunmayı yapıyorum fakat kalkan olursa daha rahat olacak. @DraugRZ

Maalesef yok cevap biraz uzun süre sonra geldi ama :D.
A.c Origins Odyssey Valhalla ne kadar insanlar birbirinin kopyası deselerde cidden birbirlerinden apayrı oyunlar Valhalla combatı Odyssey'e göre çok çok daha zor.
@RSBRS ben çift bıçak kullanıyordum oynarken gerçekten güzel oluyor.

Son düzenleme:
Maalesef yok cevap biraz uzun süre sonra geldi ama :D.
A.c Origins Odyssey Valhalla ne kadar insanlar birbirinin kopyası deselerde cidden birbirlerinden apayrı oyunlar Valhalla combatı Odyssey'e göre çok çok daha zor.

Haklısınız özelliklede Odyssey'in aksiyonu daha hızlı ve güzel. Origins'te bayağı sıkmıştı beni. Kalkandan dolayı da olabilir yavaşlık.

Bir de Ubisoft connecten hediye gelen baltayı kullanamıyorum. Neden olabilir acaba.

Oyunda kalkan yok hocam oyun savunmanız durumunda perry (doğru yazdığımdan emin değilim) yapmanızı istiyor yani kalkan yerine elinizdeki silahı kullanmış oluyorsunuz.

Haklısınız özelliklede Odyssey'in aksiyonu daha hızlı ve güzel. Origins'te bayağı sıkmıştı beni. Kalkandan dolayı da olabilir yavaşlık.

Bir de Ubisoft connecten hediye gelen baltayı kullanamıyorum. Neden olabilir acaba.

Kozmetik olabilir demircilerden bir bakın hocam onun dışında bilmiyorum veya şu adını unuttuğum mavi para ile satan tüccardan.

Yeni konular

Geri
Yukarı