Sürprizbozan AC Odyssey Kassandra ve Aleksios aralarındaki fark nedir?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

GGHOST

Hectopat
Abiler selamlar,
Oyunu yuzde 21 olarak tamamlamis gozukuyorum ve bazi seyleri merak ediyorum.
Oyun Kassandra ustune yapilmis, Aleksios sonradan eklenmis diye okudum. İki karakter arasinda ne fark var? Oyunu bitirdikten sonra tekrar Kassandra ile oynamali miyim?
Ayrica Aleksios ile oynarken Aassandra'yi Deimos olarak gordum. Kassandra'yi secseydim Deimos Aleksios mu olacakti?
Ayrica AC Vallhala'nin bir gameplay videosunda Kassandra ile konuşuyordu oradaki ana karakter, onun olayı nedir tam olarak?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kassandra mitolojideki karakterle bağdaştığı için ana karakter olarak onun üzerine inşa etmişler. O yüzden AC Vahalla'da da gelen ek DLC'lerde de onla devam ediyor. Fakat Odyssey için seçilen karakterin önemi yok. Hikaye erkek versiyonu olarak gidiyor ama aynı gidiyor.

@Berkay4154 Alexios ile DLC'ler oynanmıyor mu?
Odyssey'deki her şeyi oynayabilirsiniz. (DLC'ler dahil) Benim söz ettiğim Valhalla ile cross olarak, ilintili ayrı bir DLC geliyor onda Kassandra var ama zaten çok kısa ve sizin ona gelmeniz için Odyssey zaten bitirmeniz lazım. Kısaca tercih size kalmış ama Odyssey oynarken bir fark yaratmıyor.

Geri
Yukarı