AC Odyssey Season Pass alınır mı?

Vulture

Hectopat
Sorum başlıktaki gibi. Zamanında Odyssey'i 60 TL kuponla 28.77 gibi bir fiyata almıştım ve 60 TL'lik bir kupon kazanmıştım Epic Games Store'dan. Season Pass 104.5 TL. 60 TL'lik indirimi de kullanarak almama değer mi DLC'ler. DLC'lerin yanı sıra AC 3 Remastered ve AC Liberation Remastered'da veriyormuş. Fikirleriniz nelerdir?

Sadece sezon biletine bence kesinlikle 40TL verilmez.
Böyle olunca AC 3 Remastered ve Liberation Remastered devreye giriyor.
Bir kere Odyssey'in tadı damağımda kaldı ve remastered oyunlar bana iyi olacaktır diye düşünüyorsanız hata yaparsınız. Odyssey ile diğer ikisi arasında neredeyse FarCry ile Minecraft kadar fark var :D
Birbirlerine benzemiyorlar, AC serisi Origins ile bayağı değişti.

Şahsi fikrim, Remastered olanları göz boyamak için koymuşlar çünkü benim bildiğim ikisi de pek ses getiren oyunlar değil. E grafikleri de ahım şahım gelişmemiş.

Farklı şeyler deneyeyim, gizlilik falan olsun takılayım, AC havasını koklayayım derseniz season pass ile gayer güzel gideceklerdir.

Sadece farklı, yeni ve sağlam oyunlar denemek isterseniz size çok daha iyi şeyler sunabilirim.
Mesela kupon ile 40TL'ye control alabilirsiniz.

Sadece sezon biletine bence kesinlikle 40TL verilmez.
Böyle olunca AC 3 Remastered ve Liberation Remastered devreye giriyor.
Bir kere Odyssey'in tadı damağımda kaldı ve remastered oyunlar bana iyi olacaktır diye düşünüyorsanız hata yaparsınız. Odyssey ile diğer ikisi arasında neredeyse FarCry ile Minecraft kadar fark var :D
Birbirlerine benzemiyorlar, AC serisi Origins ile bayağı değişti.

Şahsi fikrim, Remastered olanları göz boyamak için koymuşlar çünkü benim bildiğim ikisi de pek ses getiren oyunlar değil. E grafikleri de ahım şahım gelişmemiş.

Farklı şeyler deneyeyim, gizlilik falan olsun takılayım, AC havasını koklayayım derseniz season pass ile gayer güzel gideceklerdir.

Sadece farklı, yeni ve sağlam oyunlar denemek isterseniz size çok daha iyi şeyler sunabilirim.
Mesela kupon ile 40TL'ye control alabilirsiniz.
Control aklımda ama oyunun hikâyesi youtube'de izlediğime göre beni içine çekemedi. Başka tavsiyeniz var mıdır? Control'e belki şans verebilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı