AC: Odyssey Türkçe yama kurma

İşletim sistemi
Windows 10

Hirok

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar oyunu Epic üzerinden aldım ve Animus Çeviri'nin yaptığı yamayı kurmak istiyorum. Ancak Uplay üzerinden indirmemiz gerekiyormuş. Ben oyunu Epic üzerinden indirdim ve bir daha indirmek istemiyorum, acaba oyunu tekrar indirmeden yamayı nasıl kurarım?

Arkadaşlar oyunu Epic üzerinden aldım ve Animus Çeviri'nin yaptığı yamayı kurmak istiyorum. Ancak Uplay üzerinden indirmemiz gerekiyormuş. Ben oyunu Epic üzerinden indirdim ve bir daha indirmek istemiyorum, acaba oyunu tekrar indirmeden yamayı nasıl kurarım?
eğer epic'ten indirdiysen, uplay'i bilgisayarına indirdiğin zaman oyun uplayde yüklü olarak gözükür diye biliyorum.
ben r6'yı epic'ten indirdiğim zaman uplayde yüklü gözükmüştü

eğer epic'ten indirdiysen, uplay'i bilgisayarına indirdiğin zaman oyun uplayde yüklü olarak gözükür diye biliyorum.
ben r6'yı epic'ten indirdiğim zaman uplayde yüklü gözükmüştü
Zaten yüklü gözüküyor ancak Uplay üzerinden indirilmiş olması gerekiyormuş.
Oyunindir.vip-AC.Odyssey.Tam.Surum.+.2.DLC.1.5.3.-0xANTI

Bunu indir ve oyunun kurulu olduğu dosyaya atıp (0xANTI_Tr_Yama_Kurulum.bat) yazan dosyayı çalıştır, sonra herhangi bir tuşa bas dicek, bastıktan sonra birkaç saniye bekle karşına tamamlandı gibi birşey gelince oyuna gir.
Hocam sürüm farkından dolayı zırhları falan göstermiyormuş, öyle bir sıkıntı çıkar mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı