AC Origins daha fazla indirime girer mi?

auditoree

Hectopat
AC Origins Steam'de 210 liradan %60'lık indirimle 83 TL'ye düşmüş. Sizce kış indirimlerini beklemeli miyim? Daha fazla indirime girer mi, yoksa bu fiyata alınmaya değer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
AC Origins Steam'de 210 liradan %60'lık indirimle 83 TL'ye düşmüş. Sizce kış indirimlerini beklemeli miyim? Daha fazla indirime girer mi, yoksa bu fiyata alınmaya değer mi?
Sanmam daha düşeceğini. Çeşitli Gift satan sitelerde daha ucuza bulmak mümkün. Az önce görmüştüm bir tanesinde 66TL idi.

İleride ac odsyey oynarım diyorsan alma bence odssyey i alırsın çünkü originsi oynayınca odssyey biraz sıkıcı olabilir ama origins oynamamış biri adossey oyununa bağımlı olur resmen. tabi yinede siz bilirisiniz.

Sanmam daha düşeceğini. Çeşitli Gift satan sitelerde daha ucuza bulmak mümkün. Az önce görmüştüm bir tanesinde 66TL idi.
Uplay'de istemiyorum ya steam'den oynamak istiyorum.
İleride ac odsyey oynarım diyorsan alma bence odssyey i alırsın çünkü originsi oynayınca odssyey biraz sıkıcı olabilir ama origins oynamamış biri adossey oyununa bağımlı olur resmen. tabi yinede siz bilirisiniz.
Odyysey'in 100 lira altına düşeceğini sanmıyorum yakın zamanda.

Ondan bahsetmiyorum bazı siteler sadece uplay'den key olarak gönderiyor. Steam'den gönderen varsa link atabilir misiniz?
Buyrun;
Güvenilir bir sitedir. Daha önce alışverişim oldu baya.
D1F7D15E-1D58-47C7-B873-7963CBA641E5.jpeg

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı