Çözüldü AC Rogue açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11

NecroBit

Kilopat
Daha fazla  
RAM
16GB
Ekran kartı
RTX 3070 Mobile
İşlemci
i7-11800H
Selam. Oyunu yeni satın aldım ve diğer AC serilerinde de olduğu gibi bu oyunda da maalesef Uplay kaynaklı sıkıntı yaşamaktayım. Adım adım anlatmam gerekirse:

- Oyuna çift tıklatıyorum.
- Uplay Update Controller penceresi açılıyor ve boş sayılabilir bir pencerede öylece kalıyor.

Anahtar simgesine tıklatıp oyunun "ürün anahtarı"nı eklemem gerekiyor sanıyorum fakat Steam'de eskiden oyuna sağ tıklatıp "yönet" sekmesinden direkt olarak CD anahtarı'nı görüntüleyebiliyorduk. Steam son versiyonda sanıyorum bunun yeri değiştirildi ve araştırdım bayağı fakat bir türlü bulamadım. Hep karşıma eski bilgiler çıktı.

Gece gece kafayı yemek üzereyim. Desteklerinizi bekliyorum. Şimdiden emeğinize sağlık.

Sorunu çözdüm.

• Google Uplay yaz.
  • Orijinal sayfasından sağ üstte çıkan "PC için indir" tıkla ve indir.
Sorun güncel Uplay yüklenmemesinden kaynaklıymış. Oyunu almadan önce Uplay yüklü değildi.

Fakat bunun dışında hala merak ettiğim "CD key" görüntülemeyi öğrenmiş değilim. Başka bir sorun yaşamam durumunda lazım olabilir. Bilen arkadaşımı piste davet ediyorum.

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    119,9 KB · Görüntüleme: 16
  • 2.png
    2.png
    281,5 KB · Görüntüleme: 14
  • 3.png
    3.png
    189,5 KB · Görüntüleme: 16
  • 4.png
    4.png