AC Syndicate vs AC Untiy

TavukluDinozor

Hectopat
Daha fazla  
Dostlar 2 oyun arasında kaldım. Hikayeye daha çok önem veriyorum oynanışa göre. Buglar falan çok umurumda değil. Sistemim yeterli. Hangisinin hikayesi ve atmosferi daha güzeldir. Tarihi ögelere önem vermekteyim. Ve ayrıca Black Flag'taki gibi gemi savaşları umarım çok fazla yoktur beni fazlasıyla baymıştı Black Flag.

Assassin's Creed Unity ve Syndicate'da gemi savaşları yok içiniz rahat olsun, Syndicate sanayi devrimi zamanlarında geçiyor ve 2 tane karakter kullanma imkanını sunuyor ( istediğiniz zaman karakterler arasında seçim yapabiliyorsunuz), Unity'de ise fransız devrimi zamanında geçiyor. Hangisi daha çok ilgini çekiyorsa onu oyna.

Dostlar 2 oyun arasında kaldım. Hikayeye daha çok önem veriyorum oynanışa göre. Buglar falan çok umurumda değil. Sistemim yeterli. Hangisinin hikayesi ve atmosferi daha güzeldir. Tarihi ögelere önem vermekteyim. Ve ayrıca Black Flag'taki gibi gemi savaşları umarım çok fazla yoktur beni fazlasıyla baymıştı Black Flag.

AC oyunları arasında en çok suikastçi gibi hissettiren oyun AC Sydicate idi, birçok kişi bu dediğime katılır herhalde, AC Unity'de zamanında çok buglu olmasından dolayı çok topa tutulmuştu ama ikisi arasında bence Sydicate çok daha iyi bir oyun. Hikaye olarak ikisinde de derin bir hikaye yok bu arada. Parkur mekanikleri Sydicate'in bayağı keyifli, binadan binaya tel atıp kayarak uzun mesafeleri kat edebiliyorsunuz.

Geri
Yukarı