AC Valhalla ana hikaye bitmiş save var mı?

Relaxy16

Hectopat
Merhaba arkadaşlar zamanında ana hikayeyi bitirip oyunu silmiştim.
İndirim dönemin de Full DLC paket aldım tekrardan ana hikayeyi oynamak istemiyorum.
Elinde ana hikaye bitmiş save olan var mı?

Nexusmods'da mevcut, +18k kişi indirmiş.

@Relaxy16 alttaki yoruma sizde bakın:
Bunda ücretsiz DLC olan Mastery Challenges ve ücretli DLC olan Wrath of the Druids'de tamamlanmış. Last Chapter ve Forgotten Saga'da tamamlanmış. Bir tek River Raids, Tombs of the Fallen, Siege of Paris ve Dawn of Ragnarok'u göstermemişler. Forgotten Saga oynayan Dawn of Ragnarok ve Siege of Paris'i de oynamıştır. River Raids ile Tombs of the Fallen ücretsiz olduğu için Mastery Chalenges'ı yapan bu ikisini de yapar.

Onun dışında internette hep tüm ek içerikler tamamlanmış save dosyası atılmış.
Dostum uplay olduğu için bunların hiçbirini kabul etmiyor bozuk save diyor nexusmoddakileri.
Güncellemeler de sürüm farkı da olabiliyor.
Oyun Uplay'de ise önceki kayıt dosyan Playstation'da bile olsa şu anki bilgisayarına taşınır. Eğer kayıt dosyan taşınmadıysa trainer indirip seviyeni DLC'lere uygun hâle getirebilirsin. Zaten ücretsiz DLC'ler ile işin yoksa Dawn of Ragnarok'a ana hikâyeyi oynamadan Yeni oyun> Dawn of Ragnarok diyerek oynayabiliyorsun.

@Relaxy16 alttaki yoruma sizde bakın:
Bunda ücretsiz DLC olan Mastery Challenges ve ücretli DLC olan Wrath of the Druids'de tamamlanmış. Last Chapter ve Forgotten Saga'da tamamlanmış. Bir tek River Raids, Tombs of the Fallen, Siege of Paris ve Dawn of Ragnarok'u göstermemişler. Forgotten Saga oynayan Dawn of Ragnarok ve Siege of Paris'i de oynamıştır. River Raids ile Tombs of the Fallen ücretsiz olduğu için Mastery Chalenges'ı yapan bu ikisini de yapar.

Onun dışında internette hep tüm ek içerikler tamamlanmış save dosyası atılmış.

Oyun Uplay'de ise önceki kayıt dosyan Playstation'da bile olsa şu anki bilgisayarına taşınır. Eğer kayıt dosyan taşınmadıysa trainer indirip seviyeni DLC'lere uygun hâle getirebilirsin. Zaten ücretsiz DLC'ler ile işin yoksa Dawn of Ragnarok'a ana hikâyeyi oynamadan Yeni oyun> Dawn of Ragnarok diyerek oynayabiliyorsun.
Dawn of ragnarok o şekilde bitirdim dlc direk olarak başlatıyor . ana hikaye ve DOR hariç hiçbir dlc başlamadım

Dawn of Ragnarok'u o şekilde bitirdim, DLC'ye direkt olarak başlatıyor. Ana hikaye ve DOR hariç hiçbir DLC'ye başlamadım.
River Raids ve Forgotten Saga zaten oyun boyunca sürekli senin seviyeni takip ediyor zaten. Mastery Challenges, Wrath of Druids ve Siege of Paris'de senin seviyeni takip etmiyor. Last Chapter için(Bu oyundaki her şeyi yaptıktan sonra oynamanı tavsiye ettikleri oyunu tam anlamıyla sona erdiren bir ücretsiz ek içerik fakat bu ek içerik için DLC'leri oynamana gerek yok, sadece ana hikâyeyi yapsan yeter) ana hikâyeyi bitirmek zorundasın. O yüzden onu direkt eliyorum. Diğer DLC'leri oyunun ilk 5 saatini tekrar oynadıktan sonra seviyeni hile yoluyla artırıp girmekten başka yol yok gibi.

Dostum uplay olduğu için bunların hiçbirini kabul etmiyor bozuk save diyor nexusmoddakileri.
Güncellemeler de sürüm farkı da olabiliyor.

Burada 4. adımda Ubisoft için olduğunu gösteriyor. Bunu denediniz mi?

1690153290196.png

River raids ve forgotten saga zaten oyun boyunca sürekli senin seviyeni takip ediyor zaten. Mastery challenges, wrath of druids ve Siege of Paris'de senin seviyeni takip etmiyor. Last chapter için(bu oyundaki her şeyi yaptıktan sonra oynamanı tavsiye ettikleri oyunu tam anlamıyla sona erdiren bir ücretsiz ek içerik fakat bu ek içerik için DLC'leri oynamana gerek yok, sadece ana hikâyeyi yapsan yeter) ana hikâyeyi bitirmek zorundasın. O yüzden onu direkt eliyorum. Diğer DLC'leri oyunun ilk 5 saatini tekrar oynadıktan sonra seviyeni hile yoluyla artırıp girmekten başka yol yok gibi.

Öyle gözüküyor maalesef.
Su arkadaşın paylaştığı save de ana hikayenin bittiği save dosyasını görebiliyor musun?
Rica etsem bakar mısın dostum.

Burada 4. adımda Ubisoft için olduğunu gösteriyor. Bunu denediniz mi?

Eki Görüntüle 1874157
Evet daha öncesinden denemiştim save dosyası bozuk diye hata veriyordu sürümden kaynaklı diye sanırsam.

Öyle gözüküyor maalesef.
Su arkadaşın paylaştığı save de ana hikayenin bittiği save dosyasını görebiliyor musun?
Rica etsem bakar mısın dostum.

Evet daha öncesinden denemiştim save dosyası bozuk diye hata veriyordu sürümden kaynaklı diye sanırsam.
"final battles in england" diye bir save gözüküyor. Eğer final battles derken Hamtunscire'dan bahsediyorsa o zaman o oyunun final bölgesi. Hamtunscire 30 dakika ile 1 saat arası sürüyor. Hamtunscire bitince "İngiltere" ve "Kardeş Koruyucusu" ana hikâyesi bitiyor. Bir tek "assassin" ana hikâyesi kalıyor. Herhangi bir DLC için "assassin" hikâyesini tamamlamana gerek yok zaten. Onun dışında sizin istediğinize daha yakın bir save dosyası yok. Belki ilk ücretli DLC olan Wrath of Druids'in hemen başından alınan bir kayıt dosyası vardır dedim fakat ilk 2 saatini tamamladıktan sonra kayıt alınmış o DLC'de. Yani şu anlık en iyi seçenek "final battles in england".

"final battles in england" diye bir save gözüküyor. Eğer final battles derken Hamtunscire'dan bahsediyorsa o zaman o oyunun final bölgesi. Hamtunscire 30 dakika ile 1 saat arası sürüyor. Hamtunscire bitince "İngiltere" ve "Kardeş Koruyucusu" ana hikâyesi bitiyor. Bir tek "assassin" ana hikâyesi kalıyor. Herhangi bir DLC için "assassin" hikâyesini tamamlamana gerek yok zaten. Onun dışında sizin istediğinize daha yakın bir save dosyası yok. Belki ilk ücretli DLC olan Wrath of Druids'in hemen başından alınan bir kayıt dosyası vardır dedim fakat ilk 2 saatini tamamladıktan sonra kayıt alınmış o DLC'de. Yani şu anlık en iyi seçenek "final battles in england".
Teşekkürler dostum eve geçince indirip bakacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı