Oyun AC: Valhalla Complete Edition 220,15 TL

100 coin varsa %20 indirim daha veriyor.
Paket içeriği:
AC Valhalla
AC Valhalla Season Pass(Wrath of Druids ve Siege of Paris)
AC Valhalla Dawn of Ragnarok
Bence 220TL eder. Ortalama 130-200 saat arası deneyim sunacaktır. Eğer tüm paketi iyiden kötüye sıralayacaksak
Siege of Paris> Valhalla> Dawn of Ragnarok> Wrath of Druids.
Bence iyiden kötüye sıralama böyle.

Bir de Ultimate Pack veriyor fakat o paketin içindeki şeyler siz seviye atladıkça otomatik olarak seviye atlamıyor ve oyunun daha ilk çeyreğinde onlar kadar güçlü yine efsanevi ekipman bulabiliyorsunuz. Yani Ultimate Pack içinde gelen şeyler o kadar da değerli değil. Hatta oyunun ortalarında bulduklarınız sizin seviyenize eş fakat paket içinde gelenler hâla ilk seviye olduğu için muhtemelen 2. çeyrekte hiç kullanmayacaksınız bile.

Coin nasıl elde edebiliriz?
AC Valhalla, Far Cry 6 gibi oyunlarda challenge kısmı var. Oradaki görevleri yapıp XP kasarak seviye atlıyorsunuz ve coin kazanıyorsunuz. Challenge çok basit genellikle oyunu bitirince 50-100 arası coin birikiyor. Eskiden AC 4, Far Cry 4 gibi 2014'lü yıllarda çıkan oyunlarda da challengelar vardı ve seviye atlamak yerine direkt challenge yapınca coin kazanıyordunuz.

@NotAKnightAnymore Aklımda iki şey var. Ya bunu almak ya da 3-5 farklı oyun almak Steam indirimlerinde. Sence hangisi?
Bence direkt bu paketi almayın. Son çıkan AC oyunları 50-120 saat arası deneyim sunuyor. Mesela ben AC Odyssey'i bitirmem 100 saat sürünce DLC'lere sahip olmama rağmen 6-7 ay kadar girişmedim. Bu oyunu bitirmem 120 saat sürünce 5 ay girişmedim DLC'lere sonra indirimde alıp giriştim. Yani bence bu versiyon yerine indirimde Standart veya Gold Edition falan alın. Eğer o sürümler indirimde değilse Steam Cadılar Bayramı indirimini bekleyin. 20 dakika sonra başlıyor. Steam tarıfında iyi şeyler bulabilirsiniz. Malum kur güncellemesi de geldi ya zam gelmeden oyunlara kapmak için son şans gibi duruyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı