AC Valhalla oynarken GTX 1660S sistem kendini kapatıyor

Lexaly

Decapat
Öncelikle herkese merhabalar sistemim eskiden topladığım bir kasayı yükseltmek istememle oluştu, kasam ve PSU dışında eski diğer parçaların hepsi güncellendi sistemim şu şekilde:

• İşlemci: Ryzen 5 2600
  • RAM: G.Skill 8 GB Ripjaws V kırmızı 3000 MHz CL16 DDR4 Single kit RAM ( X2 )
  • Anakart: AsusI B450M A-PRO Max
  • Ekran kartı: GTX 1660 Super Gaming X 6 GB MSI
  • Kasam: Xigmatek asgard 382 Pure Black Edition
  • PSU: Xigmatek X Calibre 600W
Warzone ve LoL oynadığım zaman böyle bir sorunla karşılaşmıyorum. Önceden ısı sorunum vardı, oda çözüldü. 65-70 derece arasında oynuyorum. Valhalla oyun esnasında bir anda bilgisiyar kendini kapatıp yeniden başlıyor. Daha önce tecrübe eden veya bir fikri olan varsa şimdiden teşekkür ederim.
Son olarak oyunu farklı şekillerde doğruladım tamamen silip yükledim, en son dayanamadım format atıp temiz kurulum yaptım sorun devam ediyor. Geçen bakım için bir bilgisiyarcıya götürmüştüm bütün bakımları yapıldı herhangi bir problem yoktu.

Arkadaşlar anakart bu ama konuyu biraz daha açabilir misiniz nasıl bir sıkıntı bu parça onarım oluyor mu yenisini mi almamız lazım alalı 1.5 sene falan oldu anakartı

Şöyle diyeyim eğer çip gibi bir sıkıntısı varsa tamir olayı çip değişimi yok. Ama devrelerde sıkıntı varsa düzeltilebilir.

Benim bildiğim kadarıyla böyledir.

Yeni konular

Geri
Yukarı