Acces Point Kullanılan İnternetin Kopması

Dabs1

Kilopat
Daha fazla  
Sorunum 1 hafta önce başladı. Bina 5 katlı ve en alt kat dükkan. Biz de 5. katta oturuyoruz. İnterneti en alt kata bağlattık ve 5. kata ethernet kablosuyla çekip access point (eski modemi access point olarak kullandık) kurduk. Aşağıdan gelen kablo ikiye bölünüyor. (Arada uzatma var o kutunun adını unuttum. :) )
Sorun şu; 1 hafta önce access pointe internet gelmemeye başladı. Modemi ve access pointi resetledim sorun düzelmedi. Modemden access pointe gelen kabloyu çıkartıp taktım sorun çözüldü ancak 2 saat sonra yeniden gitti. Modemde internet var ama access pointe gelmiyordu. Yeniden çıkarıp takınca düzeldi. ama yine yaklaşık 2 saat sonra internet gitti. Access pointe gelen kabloyu çıkartıp direk bilgisayara bağladım ve hala internet yoktu.
Olan şey sadece yaklaşık ilk 20 dakika çarpı işareti; 20 dakikadan sonra "tanımlanamayan ağ" yazısı.
Acces pointi Reset tuşundan fabrika ayarlarına çektim ve yeniden kurdum yine de çözülmedi. Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı