Acer 5737z notebook mac kurulabilir mi?

Alyduman

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaslar merhabalar. Acer 5737z notebook kullanıyorum. Çok ugrastım ama mac os x mavericks kuramadım. Çok hatalarla karsılastım.

Benim bu notebookda t4200 cpu vardı ama ben bunu t5900 olarak değiştirdim ama yine de benim işlemcim virtualization teknolojisini desteklemıyor. Herhangi bir mac kurmam için bunu destekleyen bir işlemci olması gerekır mi? İşlemciyi değiştirip yükseltsem dahi biosda enabled edecek öyle bi menu yok?

Benim sisteme göre hangi mac os x yazılımı kurulabilir ? Kurmaya calısayım mı yoksa bu sevdadan vazgeceyim mi :)

ACER 5737Z NOTEBOOK

• İNTEL CORE 2 DUO T5900
  • 8GB RAM
  • NVIDIA 9400 EKRAN AKRTI
  • 500GB SATA HDD

Forumdan takıp ettıgım kadarıyla usb bellege attım dosyaları da normal kurulum baslamadı. Bende 1'e basıp guvenlı modda baslattım. Yazılar geldi. Yüklemeye basladı. En son NVDANV58HAL LOADED AND REGİSTERED bu mesajı verıyor. Burada kalıyor. Bundan sonra yükleme yapamıyorum.

Ben acer 5738dg'ye yükleme yaptım. Core2dua t6600 4gb ram ve ati ekran kartı. Ekran kartı dışında her şey çalıştı. Senin benden daha fazla şansın var bence. Boot ederken şu komutları deneyebilirsin. ''cpus=1 npci=0x2000 GraphicsEnabler=Yes veya No''

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı