Acer AN515-44 oyun performansı nasıldır?

Bunu almayı düşünüyorum. FIFA 21, PES 2021, GTA 5 ve Valorant'ta kaç FPS alırım?

Daha ucuza bulunur bu hocam. Sorunuza gelirsek
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

AN515-43 sahibiyim. FIFA 21- PES 21’de kasma yaşarsın. Neden yaşarsın onu da söyleyeyim, çünkü APU sistem. 8 GB ram diyor ya, fiilen 6 GB’ını kullanabiliyorsun. Diğer dediğin oyunları gayet güzel açar. Eğer PC’nin yanına 8 GB daha alacaksan çok iyi PC. Mesela ben daha yeni 8 GB RAM daha aldım, bugün gelecek nasipse.

Ama sitedeki haliyle alırsan 6 GB üstü RAM isteyen oyunlardan istediğin performansı alamazsın. 8 GB Crucial-Corsair RAM’e 400 TL desen, bu laptopun üstüne 400 TL daha ekle, ona göre diğer PC’ler ile kıyasla, öyle satın al.

Ekleme: Üstteki arkadaşın attığı PC 16 GB. Yani 8 GB eklediğinde elde edeceğin performansı gösteriyor.

AN515-43 sahibiyim. FIFA 21- PES 21'de kasma yaşarsın. Neden yaşarsın onu da söyleyeyim, çünkü APU sistem. 8 GB RAM diyor ya, fiilen 6 GB'ını kullanabiliyorsun. Diğer dediğin oyunları gayet güzel açar. Eğer PC'nin yanına 8 GB daha alacaksan çok iyi PC. Mesela ben daha yeni 8 GB RAM daha aldım, bugün gelecek nasipse.

Ama sitedeki haliyle alırsan 6 GB üstü RAM isteyen oyunlardan istediğin performansı alamazsın. 8 GB Crucial-Corsair RAM'e 400 TL desen, bu laptopun üstüne 400 TL daha ekle, ona göre diğer PC'ler ile kıyasla, öyle satın al.

Sizinki 3. nesil Ryzen sanırım onlarda öyle bir durum var 4. nesilde yok hocam

Geri
Yukarı