Acer AN515-58-55QR alınır mı?

Öneriniz var mı peki bu fiyata bu özelliklerde
O fiyata o özelliklerde bilgisayar varsa o da alınmaz. Bu fiyatlarda gaming notebook anca kanser eder. Oyun içinse konsol alip keyfine bakın. Çok istiyorsanız monitor de alın koyun bilgisayar masasına. Bütçem o kadsr olsaydı öyle yapardım.

Siparişi verdim bu fiyata alabileceğim en iyisi olduğunu neredeyse herkes hemfikir.
Hocam evet fiyatı çok iyi ama geçen yıl 30k civarı olan cihazın bu yıl 25k olması biraz kıllandırdı beni. Siz memnun kalırsanız bende sipariş vereceğim. Hayırlı olsun bu arada.

Hocam evet fiyatı çok iyi ama geçen yıl 30k civarı olan cihazın bu yıl 25k olması biraz kıllandırdı beni. Siz memnun kalırsanız bende sipariş vereceğim. Hayırlı olsun bu arada.

Hocam YouTube gibi yerlerden araştırdım ürünü alıp kullanan herkes memnun olduğunu söylüyor. Bence sizde kaçırmadan alın derim. Üstelik sadece n11 de uygun diğer sitelerde dediğiniz gibi 30k bandında.

Laptop elinize geçti mi? Geçtiyse fikriniz nedir cihaz hakkında? Ben de almayı düşünüyorum da yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Ben de bu aksam sipariş vermeyi dusunuyorum ama hala icim rahat değildi teşekkür ederim.
Cihaz elinize gectiginde hangi guncellemeleri yaptiniz o konuda bilgi verebilir misiniz?

Acer'in sitesinden driver bölümüne gidip seri numarasını girdim cihazıma uygun sürücüler çıktı. Güncellemeleri yapmanız yeterli.

Kesinlikle alma geçen ayın 7'sinde aldım CPU boşta ona rağmen 60 derece 3000 RPM fan hızı susmuyor fan sesi deli ediyor çözemedim bir türlü.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…