Acer Aspire 3 alınır mı?

mrtcN0

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Ürünün linki: Bakınız

Ürünün özellikleri:
AMD Ryzen 5 3500U.
Vega 8 grafik işlemcisi.
8 GB DDR4 RAM.
256 GB SSD.
15.6 1920X1080P.

Ürün ile gün içerisinde kullandığımız basit programlar kullanılanacak. Sık sık olmasa dahi GTA V, Valorant gibi oyunlar oynanacak. Bu fiyat bandında daha iyi bir laptop alınabilir mi? Bu laptop iyi mi?

Not: Ürün sadece Vatan, MediaMarkt ve Teknosa gibi yerlerden alınacak.

Bende de Aspire 3 var, gerçi benimki Ryzen 3 2200U. Gayet yeterli ve fazla bile olduğunu düşünüyorum. Oyunda düşük grafiklerde çatır çatır oynarsın hocam. Ama kurgu falan yapacaksan biraz canını sıkabilir. Depolama az gibi geldi sadece. Bir adet 2.5" depolama alanı, bir adet de M.2 SSD depolama yuvasına sahip. İlerleyen zamanlarda depolamada değişiklik yapabilirsiniz. Onun haricinde mükemmel cihaz.

Bende de Aspire 3 var, gerçi benimki Ryzen 3 2200U. Gayet yeterli ve fazla bile olduğunu düşünüyorum. Oyunda düşük grafiklerde çatır çatır oynarsın hocam. Ama kurgu falan yapacaksan biraz canını sıkabilir. Depolama az gibi geldi sadece. Bir adet 2.5" depolama alanı, bir adet de M.2 SSD depolama yuvasına sahip. İlerleyen zamanlarda depolamada değişiklik yapabilirsiniz. Onun haricinde mükemmel cihaz.
Depolamanın yeteceğini düşünüyorum. Dayım ve kuzenim ortak kullanacak. Dayım zaten fazla bir şey kaydetmez. Kuzenim ise bir tek GTA V belki Valorant yükler.

Yeni konular

Geri
Yukarı