Acer Aspire 3 MX 550 laptop ile oyun oynanır mı?

semihtr5252

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, LGS sonu laptop almayı düşünüyorum. Acer Aspire 3 laptopunu gördüm almayı düşünüyorum, laptop özellikleri;
i5 1235u 12.nesil işlemci.
8 GB RAM.
NVIDIA MX550 2 GB ekran kartı.
500GB SSD.
Günlük kullanım için almak istiyorum ama oynamak istediğim oyunlar var; GTA 5, RDR2 Forza Horizon 4 ve Battlefield 1 gibi oyunları oynamayı düşünüyorum. Sizce bu laptop dediğim oyunların hangisi akıcı bir şekilde açar? (Low açsa bile sorun değil) yardımcı olursanız sevinirim.

Fiyatı nedir hocam ona göre o fiyata belki masaüstü bulabiliriz.

Saydığın AAA oyunlar tarafında tatmin etmez, test videosunu bırakıyorum. LGS'den sonra alacaksanız şu an bakmayın pek, o zamana fiyatler ne olur belli olmaz. Almaya yakın olduğunuz bir zaman öneri istemeniz daha iyi olur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Merhaba arkadaşlar, LGS sonu laptop almayı düşünüyorum. Acer Aspire 3 laptopunu gördüm almayı düşünüyorum, laptop özellikleri;
i5 1235u 12.nesil işlemci.
8 GB RAM.
NVIDIA MX550 2 GB ekran kartı.
500GB SSD.
Günlük kullanım için almak istiyorum ama oynamak istediğim oyunlar var; GTA 5, RDR2 Forza Horizon 4 ve Battlefield 1 gibi oyunları oynamayı düşünüyorum. Sizce bu laptop dediğim oyunların hangisi akıcı bir şekilde açar? (Low açsa bile sorun değil) yardımcı olursanız sevinirim.

Hocam maalesef o saydığınız oyunları bu laptop kaldırmaz, bütçeniz ne kadar bilemiyorum lakin masaüstü almanız daha mantıklı.

Saydığın AAA oyunlar tarafında tatmin etmez, test videosunu bırakıyorum. LGS'den sonra alacaksanız şu an bakmayın pek, o zamana fiyatler ne olur belli olmaz. Almaya yakın olduğunuz bir zaman öneri istemeniz daha iyi olur.

Hocam maalesef o saydığınız oyunları bu laptop kaldırmaz, bütçeniz ne kadar bilemiyorum lakin masaüstü almanız daha mantıklı.
Yok kaldırıyor

Sen bütçeni söyle ona göre yardımcı olalım. Lgs'den sonra buraya gelip tekrar konu açman daha iyi olur. O zamana kadar piyasa değişir. Eğer laptop şart değilse masaüstü alman daha iyi olur. O saydığın oyunları oynayabilmen için bu bütçede ancak masaüstü toplamak çözüm olur.

Geri
Yukarı