Acer Aspire 3 R5 2500U Laptopun Boştayken Fanı Çalışıyor

Megumi Lisa

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Türkiye
Yeni formatlı bir PC ve içinde Steam Discord Wallpaper Engine var. Ve uyku modu 30. dk da çalışıyor. Buna rağmen laptop 10, 15 dk boşta bekleyince fan çalışıyor ve ben kullanmaya başladığım zaman duruyor. Task Manager'ı açıyorum. CPU falan sıcakta değil. Virüs olması da imkansız.
Laptop bir tık eskide kaldı.
Acer Aspire 3;
-AMD Ryzen 5 2500U.
-Radeon 535 2 GB.
-256 GB M.2 SSD.
-16 GB DDR4 RAM.

Yeni formatlı bir PC ve içinde Steam Discord Wallpaper Engine var. Ve uyku modu 30. dk da çalışıyor. Buna rağmen laptop 10, 15 dk boşta bekleyince fan çalışıyor ve ben kullanmaya başladığım zaman duruyor. Task Manager'ı açıyorum. CPU falan sıcakta değil. Virüs olması da imkansız.
Acer Aspire 3;
-AMD Ryzen 5 2500U.
-Radeon 535 2 GB.
-256 GB M.2 SSD.
-16 GB DDR4 RAM.

Kimse bir şey yazmamış ama yine de cevabını buldum yazayım dedim.
Laptop boşta durduğu kimi zaman Windows Defender kendisi gerçek zamanlı koruma yapıyormuş, bir nevi taramay gibi, Task Manager'ı çalışır bıraktım, Windows Defender çalıştığı zaman bir süre fan çalıştı daha sonra yine normale döndü.

Son düzenleme:
Acer Aspire 3;
-AMD Ryzen 5 2500U.
-Radeon 535 2 GB.
-256 GB M.2 SSD.
-16 GB DDR4 RAM.

Kimse bir şey yazmamış ama yine de cevabını buldum yazayım dedim.
Laptop boşta durduğu kimi zaman Windows Defender kendisi gerçek zamanlı koruma yapıyormuş, bir nevi taramay gibi, Task Manager'ı çalışır bıraktım, Windows Defender çalıştığı zaman bir süre fan çalıştı daha sonra yine normale döndü.

Kaldırabiliyor muyuz peki çözümü buldunuz mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı