Çözüldü Acer Aspire 5738 laptop anakartı kaç TL eder?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

rmzncvhr

Picopat
Laptopun kasası yok, sadece anakart var elimde ve şuan onun üzerinden sizlere yazıyorum. Anakartın üstünde 2 GB DDR3 Ram, Intel Core 2 Duo T6500 2.1 Ghz işlemci, 320 GB Harddisk ve Geforce G105M 512MB harici grafik işlemci de var. Anakartın çalışmayan herhangi bir aksamı yok 2 USB, 1 VGA, 1 HDMI, 1 Ethernet ve Kart okuyucu giriş/çıkışları var. Dostlar ne kadar eder bu anakart?

Alıcı elbet bulunur da, sence kaça da gider?
Kankam sen buna modifiye kasa yap 400'e rahat satarsın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kankam sen buna modifiye kasa yap 400'e rahat satarsın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bro, ona hiç uğraşamam elimde ne malzeme var ne de vaktim var. Şu anki haliyle 200'e gider mi?

Laptopun kasası yok, sadece anakart var elimde ve şuan onun üzerinden sizlere yazıyorum. Anakartın üstünde 2 GB DDR3 Ram, Intel Core 2 Duo T6500 2.1 Ghz işlemci, 320 GB Harddisk ve Geforce G105M 512MB harici grafik işlemci de var. Anakartın çalışmayan herhangi bir aksamı yok 2 USB, 1 VGA, 1 HDMI, 1 Ethernet ve Kart okuyucu giriş/çıkışları var. Dostlar ne kadar eder bu anakart?
Ürünü sattınız mı

Merhaba ürün hala elinizde mevcutmu?

Geri
Yukarı