Acer Aspire 5742G oyun performansı

recep.gulten

Hectopat
Öncelikle hepinize iyi akşamlar. Birkaç gün önce laptop ihtiyacımdan dolayı elimdeki laptopu tamire verdim. Tamirci güvendiğim biri olup ekran kartı çipini değiştirdiğini söyledi. Bu laptop ile ETS 2 GTA IV benzeri oyun oynayabilir miyim?
Laptop Acer Aspire 5742G.

Son düzenleyen: Moderatör:
10 yıllık laptop neredeyse. GPU GT420M galiba. GTA IV kaldıracaktır fakat bayağı ısınır bakım yapmazsanız.

Cihazın seri numarasını belirtir misiniz? Tam fikir sahibi olalım.

GT 520M ile 600P 30FPS zor görüyor...
420M düşünemiyorum.
Zamanında 5745G Acer laptopum vardı. GPU'su GT420M idi. i7 1.nesil işlemci vardı sanırım. GTA IV'ü çatır çatır oynatıyordu Crysis 2 aynı şekilde. Tabii ben level atlamıştım o PC ile.

Zamanında 5745G Acer laptopum vardı. GPU'su GT420M idi. i7 1.nesil işlemci vardı sanırım. GTA IV'ü çatır çatır oynatıyordu Crysis 2 aynı şekilde. Tabii ben level atlamıştım o PC ile.
İşlemci farkından dolayı olabilir, benim laptopta i5 2450M, 8gig RAM,GT 520M vardı.
Tabi ben korsan oynamıştım, sürüm farkından dolayı bende soruna sebebiyet vermiş olabilir.

Bilgisayar eski ancak yine de içindeki işlemci ve ekran kartı idare eder. Oynanır mı dersen evet ancak maks 40-50 FPS alırısın. Düşük ayarlarda.

Yeni konular

Geri
Yukarı