Acer Aspire 5750G Wi-Fi Sorunu

Makaleler
1
Yer
Antalya
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar ben 5750G ye sorunsuz şekilde maverick 10.9.4 kurdum. Bütün ayarlar kextler vs. her şey oldu. Ama wi-fi çalışmıyor. Wi-fi için kext falan var mı acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Her wlan kartı hackintosh için uyumlu olmayabiliyor.

Çalıştırabilenlerin bağlantısı geçerseniz daha iyi olur. Ayrıca çalıştıramayıp takıldığınız nokta neresi belirtmelisiniz.

2 yıllık konular mesaj attım ama cevap alamadım kişilerden maalesef. Uygun kext i bulamıyorum wifi card modeli broadcom 802.11n yazıyor düzgünce tam adını bulamadım cihazımda.

Bunun en kolay çözümü Wi-Fi kartını değiştirmek, Wi-Fi kartını öğrenmek için ''System Info'' adlı programı kullanabilirsiniz.

Evet yoruldum uğraşmaktan wifi USB alcam artık sanırım "system info" yü deneyeyim bir teşekkür ederim cevap için.

Rica ederim kolay gelsin, yeri gelmiş iken söyleyeyim hackintosh biraz daha ilgi ve caba isteyen bir konu yani hemen sıkılmamak gerekiyor.[emoji16]

Onu fark ettim hocam ya 3 günde hatasız çalıştırabildim zaten işte sadece wifi kaldı şimdi

Ben 2010'dan beri deniyorum daha yeni yeni kurmayı becerebildim diyebilirim. [emoji1]

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…