Acer Aspire 5755G Açılmıyor

Kutlu Özbakan

Hectopat
Yer
Ankara, Turkey
Daha fazla  
Meslek
Stajyer Ögrenci
Merhaba Technopat ailesi :(

Acer Aspire 5755G model laptop'a sahibim. Bir önceki gün hiç bir problem olmadan rahatça kullanıp kapattım. Bugün açtığımda ise BIOS ekranından hemen sonra açık mavi bir ekranda (bizim bildiğimiz mavi ekran değil) Recovery başlıklı bir uyarı geldi . Boot okumuyor diye uyarı geliyor. Dediklerinden anladığıma göre recovery cd'si takıp repair yapın falan diyor ama ben şuan tatildeyim bunu nasıl yapacağımı bilmiyorum.

Bir de ben 1 ay önce Windows 8 kurdum ve orijinal değil şimdi ne yapmam gerekiyor. Ankara'da yaşıyorum oraya gitmeme daha var gider gitmez format atacağım ama burda yapabileceğim ne var lütfen yardım edin :(

Recep abi senden bir yorum bekliyorum ve diğer arkadaşlar .:(

Son düzenleyen: Moderatör:
Yakınlarında bir bakkal var mı ? Windows 7 DVD'si alıp onarmayı dene. Elinde Windows 8'i boot edebeliceğin DVD veya USB bellek olması lazım. Format atar gibi boot edip bilgisayarı onaracaksın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı