Acer Aspire 7 şarj adaptöründeki boşluk sorun olur mu?

coldplay

Decapat
IMG_1152.JPG

IMG_1151.JPG

Fotoğraflardaki boşluk sorun oluşturur mu? İçeri doğru ittirebiliyorum o zaman tam oturmuş oluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorun olmaz hocam eğer chicony deseydiniz şüphelenirdim ama liteon sa sıkıntı yok
Chicony'de kaliteli markadarı hocam. Çoğu Acer serisinde o çıkar. Chicony Nitro 5'te çıktı. Gayet memunum ve çok ısınmıyor.

Chicony'de kaliteli markadarı hocam. Çoğu Acer serisinde o çıkar. Chicony Nitro 5'te çıktı. Gayet memunum ve çok ısınmıyor.
Hocam delta, liteon ve chicony hangisi tercih edersiniz mesela Avrupa ülkelerine delta marka yolluyorlar hindistanda chicony çıkıyor ve ne zaman chicony adaptorlu acer laptop alsam hep sıkıntılı çıkıyor :D

Hayırlısı bakalım.
Hocam delta, liteon ve chicony hangisi tercih edersiniz mesela Avrupa ülkelerine delta marka yolluyorlar hindistanda chicony çıkıyor ve ne zaman chicony adaptorlu acer laptop alsam hep sıkıntılı çıkıyor :D

Hocam bana da bugün Chicony markalı şarj cihazı ile gönderildi değişimden gelen yeni ürün. Chicony veya Liteon olması bir şeyi fark eder mi ve kalite farkı var mı aralarında?

Yeni konular

Geri
Yukarı