Acer Aspire A315-42G Witcher 3'te düşük FPS veriyor

Yüksek performansa aldıktan sonra bayağı bir FPS artışı oldu.

Görev Yöneticisi:

Dosya Ekleri

• resim_2021-09-02_182802.png
    142,5 KB · Görüntüleme: 38
Orta ayarda 21 - 28 arası alıyordum şu an 30'un üstündedir. At üstünde düşüyor.

Görev Yöneticisi Performans:

Dosya Ekleri

• resim_2021-09-02_183922.png
    1,7 MB · Görüntüleme: 30
Orta ayarda 21 - 28 arası alıyordum şu an 30'un üstündedir. At üstünde düşüyor.

Görev Yöneticisi Performans:
Aynen öyle hocam. 540X ile bir nebze de olsa artış olmuş. Yapabileceğiniz işlem buydu.

Ooo siz RAM de almışsınız. Sormak istediğim bazı şeyler var. Aldığınız RAM hakkında konu açar mısınız? Konu dağılmasın burada.

Bilgisayarı bir arkadaşımdan satın aldım 1500 liraya. Ek bir işlem yapmadım. Sormak istediğiniz nedir tam olarak?

Hocam ben laptop donanımı piyasasını bilmediğimden soruyorum ve şöyle varsayıyorum; 2x8 RAM kiti aldınız laptopa doğru mu? Ve 1500 TL mi ödediniz? Bu fiyatlar normal mi?

Hocam ben laptop donanımı piyasasını bilmediğimden soruyorum ve şöyle varsayıyorum; 2x8 RAM kiti aldınız laptopa doğru mu? Ve 1500 TL mi ödediniz? Bu fiyatlar.

Bedavaya almışsınız, umarım öyle bir arkadaşım olur . RAM markasını soracaktım. CPU-Z üzerinden RAM slotlarının ekran görüntüsünü atar mısınız?

Bir işim var hocam ondan sonra atarım. Ben laptopa 1500 lira verdim. 16 GB'a ek para ödemedim. Arkadaş aldıysa o almıştır. Bağımlılığından dolayı bana sattı ucuza.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…