Acer Aspire E1 - 571G Ekran Kartı Değişir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Recep ağabeyin kullandığı bilgisayarda MXM slotu olduğu için değiştirdi, senin ki ise anakarta gömülü olduğu için değiştirilemez.

Recep ağabeyin kullandığı bilgisayarda MXM slotu olduğu için değiştirdi, senin ki ise anakarta gömülü olduğu için değiştirilemez.
MXM slotu değil mi yani benim ki? Ne slotu ki? Başınızı basit sorularla ağrıttığımı biliyorum ama bende çok habersizim her şeyden.

Son düzenleyen: Moderatör:
MXM Slotu değil mi yani benim ki? Ne slotu ki? Başınızı basit sorularla ağrıttığımı biliyorum ama bende çok habersizim her şeyden.

Hayır, MXM slotu değil sizinki. Başımızın ağrıdı yok, istediğinizi sorup, öğrenin. Bunun için bizler buradayız yalnız Türkçe kurallarına uyarak :)

https://www.technopat.net/sosyal/konu/technopat-sosyal-kuralları.2762/

PB071377.jpg

Harici ekran kartınız zaten bulunmuyor işlemciden kullanıyorsunuz grafik aygıtını.
Acer | Aspire E1 | Aspire E1-571 | Datasheet
Yukarıdaki şekilde çıkarılabilir mxm slotlu ekran kartını görebilirisn. Sende bu giriş bile yok.

Anakart'a değil işlemciden kullanıyor.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı