Acer Aspire Intel Core i5 1135G7 servise nasıl gönderebilirim?

gardropfuuat

Femtopat
Daha fazla  
Herkese selam arkadaşlar, başlıkta tam belirtemedim, Acer Aspire Intel Core i5 1135G7 laptop aldım 2 ay önce dün film izlerken aniden kapandı ve Power düğmesine bastığımda hiçbir tepki vermiyor, garantiye nasıl göndereceğim? Antalya'da ikamet ediyorum bilgisi olan varsa nasıl bir yol izlemeliyim? Sizlere danışmak istedim.

Son düzenleyen: Moderatör:

TELEFON DESTEĞİ​

Şayet teknik bir talebiniz var ve bizimle doğrudan konuşmak isterseniz, lütfen aşağıdaki numaradan bizi arayınız:
Tüm operatörlerden:

0850 222 22 37

• Görüşmeler kalite kontrol amacıyla kaydedilebilmektedir.
  • Görüşme bedeli Türk Telekom hatlarından arandığında İstanbul içi dakikası 4 kuruş, İstanbul dışı dakikası 6 kuruş, Cep Telefonu operatörlerinden arandığında dakikası 13 kuruştur. (Tarifeler zamanla değişebilir, bilgilendirme amaçlıdır!)
Çalışma saatlerimiz: Pazartesi - Cuma 9.00 - 18.00 (Resmi tatil günlerinde kapalıyız)

YEDEK PARÇA​

Ürünlerinizin ömrünü uzatmak için ihtiyacınız olan orijinal Acer yedek parçalarının temini çok kolay. Bu konuda destek almak ve siparişlerinizi vermek için 0850 222 22 37 üzerinden ulaşabilirsiniz.

DİĞER BİLGİLER​

Onarıma gönderdiğiniz ürünlerin yedeğini mutlaka alınız. Onarım merkezi onarım sırasında işletim sistemini silme ve yenileme yapabilir, sabit diskinizi değişebilir. Bu hallerde verileriniz kaybolur. Acer bilgilerinizin güvenliğinden sorumlu değildir.

Acer YETKİLİ SERVİS

İstanbul

• SMS Infocomm Teknoloji Servis LTD. Şti.

Adres: Altınşehir mAh. Alemdağ CAD. No: 704/1-B Giriş Kat Ümraniye / İstanbul

İstanbul DIŞI

Onarım hizmetlerinden yararlanmak için bizi 0850 222 22 37 numaralı telefondan arayın.

BU YAZILANLAR Acer MÜŞTERİ HİZMETLERİ SİTESİNDEN ALINMIŞTIR

Geri
Yukarı