Çözüldü Acer bilgisayar Caps Lock tuşuna basınca simge çıkıyor

• Konuyu başlatan Elo
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 2B
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Elo

Picopat
Merhaba, Acer bilgisayar kullanıyorum ve Caps Lock tuşuna bastığımda ekrana şöyle bir uyarı çıkıyor;

caps-lock-gostergesi.PNG

Oyun oynarken karşıma çıktığı için bundan rahatsız oluyorum bunu kapatmanın bir yolu varsa yardım edebilirseniz sevinirim.

Quick Access uygulaması kurunca geliyor. Güzel özellik, klavyenizde Caps Lock ve NumLk tuşlarında ışık yoksa açık olup olmadığı ve bu tuşu kullandınız diye simge halinde bilgilendiriyor. Aynı şekilde Touchpad'i kapatınca veya açınca da simge çıkacak.

Quick Access uygulaması kurunca geliyor. Güzel özellik, klavyenizde Caps Lock ve NumLk tuşlarında ışık yoksa açık olup olmadığı ve bu tuşu kullandınız diye simge halinde bilgilendiriyor. Aynı şekilde Touchpad'i kapatınca veya açınca da simge çıkacak.
Hocam zaten benim klavyemde tuşları var ve bu tuşlara basınca beni oyunda masaüstüne yönlendiriyor. O sebepten ötürü bende kapatmak için yardım istedim. Quick Access'i kaldırmanın bir yolu varsa yardımcı olabilir misiniz?

Geri
Yukarı