Acer EG240Y Pbipx 23.8" 165Hz 2ms Monitör 1139 TL

Hocam bu pikseller gözü rahatsız edecek düzeyde mi oluyor? Daha önce ölü pikselli monitöre denk gelmedim de. Hiç mi katlanılmaz

Hocam bu pikseller gözü rahatsız edecek düzeyde mi oluyor? Daha önce ölü pikselli monitöre denk gelmedim de. Hiç mi katlanılmaz
Benim şuan ki monitör yerine kullandığım TV'mde var. Üstüne bastırınca gidiyor. Geldiği zaman çok belli oluyor. Yani takıntılı biriyseniz almayın.

Alınır mı dostlar? Gayet uygun 1100 liraya 165 Hz üstelik IPS. Kullanan arkadaşlar memnun kaldınız mı?

Hocam modelini bilmiyorum ama ASUS'un TUF serisi bir monitörü var hatta @Dyvanx hocam kullanıyor şu an PC'sini kurmadı o yüzden panel veya ekran kalitesi hakkında bilgi veremeyebilir ama kasa kalitesi olarak bilgi verebilir.

Aslında panelin kenarlarında ise çok da rahatsız etmez ama biraz detaylı bakınca orada sipsiyah bir boşluk olduğunu görebiliyorsun. Bu monitörü aldığımda çıkan ölü pikselin fotoğrafını yüklüyorum. Ekranın orta-alt kısmındaydı.

Dosya Ekleri

• 20210205_152947.jpg
    468,7 KB · Görüntüleme: 63
Hocam modelini bilmiyorum ama ASUS'un TUF serisi bir monitörü var hatta @Dyvanx hocam kullanıyor şu an PC'sini kurmadı o yüzden panel veya ekran kalitesi hakkında bilgi veremeyebilir ama kasa kalitesi olarak bilgi verebilir.

Benim kullandığım monitör ASUS TUF Gaming VG24VQ indirimden almıştım 1500 TL'ye şu an 2000TL gibi bir fiyatı var ama çok fazla indirime giriyor eğer indirimde olursa arkadaşı etiketlerim.

Bu neymiş hocam ucuz monitör almak hayal herhalde
En adam akıllı uygun fiyatlı IPS monitör şu diye biliyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…