Acer eMachines e430 Sürücüleri Nereden Bulunur?

Elysiony

Kilopat
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Meslek
Tarih
Arkadaşlar her yerde aradım fakat bulamadım. Laptopun yavaşlığını sürücülere bağlıyorum. Kullanan var mı?

Resmi sitede yoksa, aygıt yöneticisinden donanımların donanım kimliğini bulun, internette aratın. Daha da kolayı, Driver Identifier programını indirin. Yazılım, kendisi donanım kimliklerini bulacak ve gerekli sürücüleri tespit edecek.

Hocam bulsaydım konu açmazdım.
Resmi sitede yoksa, aygıt yöneticisinden donanımların donanım kimliğini bulun, internette aratın. Daha da kolayı, Driver Identifier programını indirin. Yazılım donanım kimliklerini test edip gerekli sürücüleri tespit edecek.
Güvenli midir? Driverpack gibi kasma felan yapıyor mu hocam.

Hocam bulsaydım konu açmazdım.

Güvenli midir? Driverpack gibi kasma felan yapıyor mu hocam.

Güvenlidir. Zaten donanım kimliğini internette arattığımızda direk bu yazılımın sitesi çıkıyor her zaman. Tek tek uğraşmak yerine direk yazılımı indirmek daha mantıklı. Ayrıca sürücü sürümlerini istediğiniz gibi seçebiliyorsunuz. DriverPack gibi yazılımlara benzemiyor yani.

Güvenlidir. Zaten donanım kimliğini internette arattığımızda direk bu yazılımın sitesi çıkıyor her zaman. Tek tek uğraşmak yerine direk yazılımı indirmek daha mantıklı. Ayrıca sürücü sürümlerini istediğiniz gibi seçebiliyorsunuz. DriverPack gibi yazılımlara benzemiyor yani.
Teşekkürler deneyeceğim format sonrası.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı